تراکتورسازی تبریز روز گذشته باخت بسیار نا امیدکننده ای مقابل پرسپولیس متحمل شد و امید های هواداران را برای بازگشت به روز های اوج نا امید کرد.

به گزارش تبریزمن، شاگردان تونی الیویرا بار دیگر در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ناکام مانده و همچنان با هفت امتیاز در رده ی دهم جدول رده بندی حضور دارند. در ادامه نگاهی داریم به عملکرد اعضای باشگاه در خصوص این دیدار:

[ بازنده: ایوب ذوالفقاری | حساس ترین بازی هفته و اشتباهی مبتدیانه در میزبانی ]

استقرار هر دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در یک هتل، آن هم در این چنین مسابقه ی حساس و تعیین کننده ای، از آن اتفاقات خاص مدیریتی در فوتبال ایران بود که در باشگاه تراکتورسازی به انجام رسید. آن هم در حالی که عباسیِ مدیرعامل در برنامه موج فوتبال یکی دو هفته گذشته ادعا کرده بود که هیچ مشکل اجرایی و مدیریتی در باشگاه تراکتورسازی وجود نداشته و نخواهد داشت. اما ظاهرا از شواهد و قراین اینگونه به نظر می رسد که تنها کادرفنی را نباید در نتایج ضعیف مقصر بدانیم، بلکه اشتباهات تاثیرگذار اینچنینی در طول این مدت کم نبوده و باعث ایجاد حواشی مختلف در تیم شده است.

ایوب ذوالفقاری

[ بازنده: تونی الیویرا | برنده ای که بازنده اش کردند ]

پیرمرد محبوب پرتغالی موفقیت های زیادی برای سرخپوشان بدست آورد و بار ها با نتایج درخشان باعث شادی دل هواداران شده، اما به نظر می رسد عده ای در داخل باشگاه که از محبوبیت تونی و بومی های تراکتور ناراحت شده اند، از همان ابتدا شروع به سنگ اندازی برای تیم نموده و در نهایت نیز با تونی درگیری های رسانه ای نیز بوجود آوردند.

تونی از بار فنی معلوم و توانایی مشخصی در بین همه ی فوتبالی ها برخوردار است که افراد اینچنینی نمی توانند وجهه ی او را خراب کنند، با این حال اجبار بومی ها به کوچ از فوتبال آذربایجان و سنگ اندازی در کارهای مربی، باعث شده تا تراکتورسازی جزو تیم های ناموفق لیگ برتر تا بدین جای مسیر باشد. تونی در ادامه چه بماند و چه رفتنی باشد، جای خود را در قلب هواداران برای همیشه باز کرده است.

IMG_6627

[ بازنده: شاهین ثاقبی | جوگیر یا هوایی؟ ]

سرباز جوان تراکتورسازی که پیش از این ادعای خاصی در تیم نداشته و جزو محبوب های تراکتور به شمار می رفت، از تصمیم کادرفنی تیم برای تعویض خود در بازی با پرسپولیس به شدت عصبانی شده و با ژستی ساختگی راهی نیمکت شد.

ثاقبی بازیکنی است که با نامی کوچک به فوتبال آذربایجان اضافه شد اما هم اکنون با حمایت هایی که هواداران از او انجام دادند، برای خود شهرتی دست و پا کرده است، با این حال به نظر می رسد گذشته کوتاه خود را فراموش کرده و دچار جو گرفتگی شده است. احتمال دیگر نیز هوایی شدن این بازیکن توسط دلالانی است که در مطالب گذشته نسبت به آن اطلاع رسانی شده است.

ثاقبی

[ برنده: اخباری | عقاب سرخپوشان فوتبال آذربایجان ]

محدرضا اخباری، بدون شک نام اول ترکیب تراکتورسازی در فصل جدید رقابت هاست که بار ها و بارها دروازه تیمش را از فروریختن نجات داده و بخش اعظمی از امتیازات اندک تراکتور در فصل جدید را شخصا به دست آورده است.

تراکتورسازی هر نتیجه ای که بگیرد، اخباری نشان داده که یکی از با انگیزه ترین بازیکنان تراکتورسازی بوده و با غیرت و تلاشی مثال زدنی وارد زمین مسابقه می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :