به همت باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ، آئین تجلیل از خادمان ، حامیان و قهرمانان تیم فوتسال مس سونگون در تبریز برگزار میشود.

به گزارش تبریزمن و به نقل از روابط عمومی مس سونگون، این آئین که به منظور قدردانی از خدمات و حمایت های حامیان و خادمان این باشگاه و نیز تجلیل از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم های فوتسال مس در دستور کار مدیران مجموعه قرار گرفته است ، روز ۱۰ اردیبهشت همزمان با روز ملی خلیج فارس و نیز پنجمین سال تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون برگزار خواهد شد.

tajlil

در این آئین علاوه بر تجلیل و قدردانی از حمایت های حامیان فصل قبل تیم فوتسال مس سونگون ، از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال امید این باشگاه به خاطر کسب مقام قهرمانی لیگ برتر استان و نیز بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال بزرگسالان به دلیل کسب عنوان سوم لیگ برتر کشور نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

گفتنی است آئین تجلیل از خادمان ، حامیان و قهرمانان باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون با حضور مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران ، مدیران و مسوولان شهری و استانی ، نمایندگان مردم تبریز و ورزقان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی برگزار خواهد شد.

خاطرنشان می شود در این آئین که به نوعی جشن پایان فصل لاله های نارنجی محسوب می شود ، از قهرمانان ، حامیان و خادمان مس سونگون با اهداء لوح تقدیر و تندیس ویژه تجلیل به عمل خواهد آمد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :