به گزارش تبریزمن، این آئین که به منظور قدردانی از خدمات و حمایت های حامیان و خادمان این باشگاه و نیز تجلیل از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم های فوتسال مس در دستور کار مدیران مجموعه قرار گرفته است ، روز ۱۰ اردیبهشت همزمان با روز ملی خلیج فارس و نیز پنجمین سال تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون برگزار شد.

DSC_0034

در این آئین علاوه بر تجلیل و قدردانی از حمایت های حامیان فصل قبل تیم فوتسال مس سونگون ، از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال امید این باشگاه به خاطر کسب مقام قهرمانی لیگ برتر استان و نیز بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال بزرگسالان به دلیل کسب عنوان سوم لیگ برتر کشور نیز تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است آئین تجلیل از خادمان ، حامیان و قهرمانان باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون با حضور مدیران ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران ، مدیران و مسوولان شهری و استانی ، نمایندگان مردم تبریز و ورزقان در مجلس شورای اسلامی، دبیر کمیته فنی و توسعه فوتسال کشور و جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی برگزار شد.

DSC_0107

خاطرنشان می شود در این آئین که به نوعی جشن پایان فصل لاله های نارنجی محسوب می شود ، از قهرمانان ، حامیان و خادمان مس سونگون با اهداء لوح تقدیر و تندیس ویژه تجلیل به عمل آمد و اپ قهرمانی تیم امیدهای مس سونگون هم به بازیکنان و کادر فنی این تیم اهدا شد.

همچنین در این مراسم خبر از تشکیل تیم کیک بوکسینگ مس سونگون برای حضور در لیگ استانی این رشته برای اولین بارد داده شد.

DSC_0124


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :