محمد محمدپور از حضور۲۶۰هنرمند پیشکسوت کشور در تبریز خبر داد و گفت: ششمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت کشور در تبریز برگزار می شود.

تبریزمن، سرویس فرهنگی و هنری؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریزمن اظهار داشت: دیروز ۲۶۰هنرمند پیشکسوت کشورمان که بیشتر بالای ۶۰ سال سن دارند به همراه همسران خود وارد تبریز شدند و دیروز عصر از روستای تاریخی کندوان بازدید کردند.

وی سپس ادامه داد: این هنرمندان توسط موسسه هنرمندان پیشکسوت کشور و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری سایر دستگاه های شهری و استانی وارد تبریز شدند و قرار است در همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت کشور که در تبریز برگزار می شود شرکت کنند.

محمدپور ادامه داد: این همایش روز پنج شنبه از ساعت ۱۸ در هتل کایا تبریز برگزار می شود.

وی افزود: در همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت مسائل و موضوعات مختلف استان مطرح و تجربه های چندین دهه پیشکسوتان به هنرمندان جوان و علاقه مندان به این عرصه انتقال داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که هم اکنون بهروز بقایی، عنایت الله بخشی، صفا آقاجانی، رضا بنفشه خواه، محمود پاک نیت، مهوش صبرکن، رضا ناجی، هوشنگ قوانلو، جلیل فرجاد و مریم نشیبا در تبریز حضور دارند و امروز از موزه قاجار و مقبره الشعرا بازدید کردند.

این هنرمندان تا روز جمعه مهمان مردم شهر تبریز هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :