در راستای آماده سازی تیم های مینی گلف آقایان و بانوان استان یک دوره مسابقه مینی گلف در محل مجموعه بین المللی مینی گلف سایت تاریخی و تفریحی ائل گلی برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، در راستای آماده سازی تیم های مینی گلف آقایان و بانوان استان یک دوره مسابقه مینی گلف در محل مجموعه بین المللی مینی گلف سایت تاریخی و تفریحی ائل گلی برگزار می شود.

رئیس هیات گلف آذربایجان‌شرقی گفت: در پی تدوین برنامه جامع تحول و توسعه ورزش گلف و رشته های وابسته در استان مسابقه مینی گلف قهرمانی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به کسب مقام نخست و قهرمانی مینی گلف کشور در هر دو بخش بانوان و آقایان در مرداد ماه سالجاری در تبریز، حفظ آمادگی و کشف استعدادهای جدید را از اهداف این مسابقه برشمرد.

عبدالله تقی‌پور خاطرنشان کرد: این مسابقات روز جمعه ۲۱ آبان ماه در دو بخش آقایان و بانوان و در رده های سنی زیر پانزده سال و بالای پانزده سال از ساعت ۱۰ صبح در محل مجموعه بین المللی مینی گلف ائل گلی برگزار می شود.

شایان ذکر است هیات گلف استان در این مسابقه میزبان عموم شهروندان عزیز و علاقه مندان به ورزش گلف خواهد بود و شرکت برای عموم آزاد است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :