اداره تربیت بدنی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به مناسبت هفته خوابگاه ها برنامه ورزش صبحگاهی را با حضور کارکنان ، اعضای هیات علمی و دانشجویان در پردیس این دانشگاه  برگزار کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی دانشگاه هنر اسلامی تبریز مدیر تربیت بدنی دانشگاه از میزبانی دوستداران ورزش صبحگاهی در دومین روز هفته خوابگاه ها خبر داد.

مهدی فراموشی برگزاری اردوی ورزشی قلعه بابک و تست و سنجش سلامتی با حضور پزشک را از سایر فعالیت های این اداره در طول هفته خوابگاه ها خواند و افزود : تربیت بدنی دانشگاه هنر اسلامی تبریز در نظر دارد هریک از دانشجویان و همکاران را حداقل در یک رشته ورزشی فعال نماید .

وی اذعان کرد : قطعاً ترویج فرهنگ ورزش ضمن کاهش بیماری ها باعث سلامتی جسم و روح افراد می شود و ما معتقدیم ورزش یکی از اساسی ترین راه های ایجاد نشاط و آمادگی جسمانی و انگیزه در دانشجویان و کارکنان است.

فراموشی از استمرار ورزش صبحگاهی خبر داد و افزود : اتمام هفته خوابگاه ها موجب پایان این برنامه ها نخواهد شد و ما مصمم هستیم ورزش صبحگاهی را حداقل برای یک روز در هفته در پردیس دانشگاه و حتی در خوابگاه های دانشجویی نهادینه کنیم .

وی ادامه داد : به دانشجویان و همکاران توصیه می کنیم که بعد از ساعات اداری مطابق زمان بندی انجام شده در سالن های ورزشی که برای آنها مهیا کرده ایم حضور پیدا کنند و کارشناسان و مربیان این اداره در همه رشته ها حاضر به آموزش و یاری ایشان می باشند .

در پایان برنامه به رسم یادبود و به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی اهدا گردید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :