رئیس هیئت بسکتبال استان آذربایجان شرقی گفت: به منظور بالا بردن سطح فنی مربیان و بازیکنان بسکتبال استان  کلاس های پیشرفته فنی بسکتبال در استان در حال برگزاری است.

به گزارش تبریزمن، کریم پاداش رئیس هیئت بسکتبال استان در گفت و گو با تبریزمن در مورد برگزاری این کلاس ها اظهار داشت: به منظور بالا بردن سطح فنی بسکتبال استان کلاس های پیشرفته فنی بسکتبال برای مربیان و بازیکنان استان در نظر گرفته شده است که امیدواریم برگزاری این کلاس ها باعث افزایش سطح فنی بسکتبال منطقه باشد.

کلاس پیشرفته  بسکتبال با حضوربهزاد افرادی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز و یک از مربیان ارزشمند بسکتبال کشور در تبریز کلید خورد.

کریم پاداش اصل رئیس هیات بسکتبال آذربایجانشرقی و نماینده استانهای منطقه هفت کشور در این خصوص  به تبریزمن اعلام کرد:  با توجه به حضور آقای بهزاد افرادی در تبریز و بهره مندی از دانش و آگاهی و تجربه و علاقه مندی ایشان در خدمت به بسکتبال و جوانان مشتاق و با انگیزه یک دوره کلاس آموزشی پیشرفته برای جوانان و نوجوانان در سالن شهید صمد اقدمی تشکیل و شروع بکارکرد.

وی افزود: برای شرکت همه علاقمندان به حضور درکلاس مذکور به کلیه شهرهای استان فراخوان داده شده و امیدواریم بتوانیم در سطح وسیعی این دوره را ادامه بدهیم.

رئیس هیئت بسکتبال استان تصریح کرد:با توجه به این که بهزاد افرادی یکی از بهترین مربیان کشور است و رفتار اجتماعی  وی باعث حضور پر شور و نشاط بازیکنان در کلاس پیشرفته شده است، امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی و پیشرفت قابل قبول بازیکنان دراین دوره باشیم.

رئیس هیئت بسکتبال استان گفت: برگزاری این کلاس ها در استان همچنان ادامه دارد و امیدواریم با برگزاری چنین کلاس های سطح بسکتبال استان را از این که است ارتقاء ببخشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :