اهر – فرمانده سپاه ناحیه اهر از برگزاری بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در اهر طی هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش تبریزمن، مسئولان ادامه‌دهنده راه شهدا هستند، توجه و حفظ دستاوردها و ارزش‌های دفاع مقدس در برابر هجمه‌های دشمنان ضروری است.

عبدالحسین ایمانی

وی بابیان اینکه عزت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران را مدیون فداکاری و رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس هستیم، افزود: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب برای گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) است.یاد و خاطره شهداء

فرمانده سپاه ناحیه اهر ادامه داد: امسال نزدیک به ۴۰ برنامه مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و ارزشی به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس با محوریت مردم در شهرستان اهر برگزار می‌شود.

ایمانی در ادامه از برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی بومی محلی نیز در این شهرستان خبر داد و گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی و مسابقات بومی و محلی، اکران فیلم دفاع مقدس، یادواره شهدای بسیج ادارات، آبروی محله و شهدای روستای یخفروزان ازجمله برنامه هفته دفاع مقدس در اهر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اکیپ‌های پزشکی برای درمان بیماران در مناطق محروم شهرستان اهر اعزام می‌شوند، اضافه کرد: آذین‌بندی و زیباسازی محیط شهری برای آمادگی در جهت استقبال از هفته دفاع مقدس توسط شهرداری انجام می‌شود.

به نقل از خبرگزاری مهر، فرمانده سپاه ناحیه اهر در پایان به اجرای نمایش «بیر دریا سئوگی» به یاد شهدای غواص نیز اشاره کرد و خاطرنشان کرد: همچنین غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهیدان، ایثارگران و جانبازان، برپایی نمایشگاه عکس دوران دفاع مقدس، نشست بصیرت دهی و روشنگری فصلی و مانور بزرگ بسیجیان در فضای مجازی باهدف ترویج فرهنگ دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان اهر است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :