استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اتمام بزرگراه تبریز- اهر تا پایان سال ۱۳۹۵ تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از ایرنا، اسماعیل جبارزاده روز شنبه در بازدید از روند پیشرفت پروژه بزرگراه تبریز- اهر گفت: این بزرگراه در سه قطعه اجرا می شود که قطعه اول آن به طول ۲۰ کیلومتر به طور کامل زیر بار ترافیک رفته است.
وی افزود: قطعه دوم نیز در دو بخش اجرا می شود که در هر دو بخش این قطعه و همچنین قطعه سوم پیمانکاران به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستند.

جبارزاده با اشاره به این که تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به این پروژه تزریق شده است، افزود: مابقی اعتبارات نیز طی سال جاری و سال آینده تامین خواهد شد.

وی محور تبریز- اهر را یکی از محورهای اصلی و پرتردد استان دانست و گفت: امیدواریم با اتمام بزرگراه تبریز- اهر شاهد روان شدن تردد مردم در این مسیر و کاهش سوانح جاده ای باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت استمرار فعالیت پیمانکاران در اجرای این پروژه، از فرمانداران اهر و هریس و مدیرکل راه و شهرسازی استان خواست با جدیت اجرای این پروژه را پیگیری کنند.

شهرستان اهر با جمعیت ۱۵۰ هزار نفر دارای دو بخش، دو شهر، ۹ دهستان و ۳۰۲ روستا که ۱۷۹ روستای آن بالای ۲۰ خانوار است، در ۱۱۰کیلومتری شمال شرق تبریز واقع است که ۶۵ درصد جمعیت آن شهرنشین و ۳۵ درصد روستائی است.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سفرهای شهرستانی خود امروز میهمان مردم فرهنگ دوست و خونگرم اهر است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :