مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، با اشاره به اقدامات فراگیر این سازمان را در فضاسازی و بسترسازی دوره تبلیغات انتخاباتی گفت: با پیش‌بینی های  صورت‌گرفته محیط شهری، به دور از هر گونه بی‌نظمی و آشفتگی، در خدمت فعالیت های تبلیغاتی انتخابات پیش رو قرار گرفته است.

به گزارش تبریزمن،  علی فرخی ضمن اعلام این مطلب گفت: با توجه به اهمیت تمیزی و منظم بودن معابر و مکان های عمومی شهر، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، با برنامه ریزی هایی که پیش از فرارسیدن موعد تبلیغات انتخاباتی انجام داده بود، نسبت به تعیین مکان های مناسب و نصب کارتن پلاس و تابلوهای ویژه، اقدام نمود.

وی ادامه داد: طی هماهنگی های انجام گرفته، کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نیز، موظف شدند برای نصب پوسترها و آگهی های تبلیغاتی خود، از مکان های مشخص شده استفاده کنند .

مدیرعامل سازمان زیبا سازی خاطرنشان کرد: چندین سال قبل و در دوره های پیشین انتخابات، تبلیغات به صورت نامناسب و بدون برنامه انجام و موجب از بین رفتن نظافت و تمیزی شهر و ایجاد الودگی های بصری و زیست محیطی در سطح شهر می شد که حتی چندین روز بعد از برکزاری انتخابات نیز، باقی می ماند.

فرخی ادامه داد: اما امسال، با اقداماتی که در سطح شهر، توسط سازمان زیباسازی انجام گرفت، فضای شهر به دور از هر گونه آلودگی و اغتشاش بصری، برای برگزاری انتخابات آماده شده است .

وی ضمن تشکر از کاندیداهای این دوره از انتخابات بخاطر رعایت مقررات و توصیه های اعلام شده، تاکید کرد: فرهنگ شهروندی، یکی از مهم ترین ویژگی های شهروندان تبریزی است که در تمام کشور بی‌نظیر است و این اقدام سازمان زیباسازی نیز، تاییدی بر فرهنگ بالای شهروندی در تبریز است .

وی در پایان، اظهار امیدواری کرد که با مشارکت حداکثری شهروندان، انتخابات ۷ اسفند، پرشورتر از همیشه برگزار شود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :