شهرداری تبریز در تبریز و در سالن صدرا به دیدار پالایش نفت آبادان رفت و در پایان  بازی را با نتیجه ۶۶بر۶۲ به مهمان خود واگذار کرد.

به گزارش تبریزمن، هفته نهم از لیگ برتر مردان لحظاتی قبل با انجام ۵ مسابقه به پایان رسید و تیمهای پالایش نفت آبادان ، شهرداری اراک  ، پتروشیمی بندر امام ،شهرداری گرگان و شیمیدر تهران موفق به شکست حریفان خود شدند.

در گرگان شهرداری این شهر و شاگردان محمد مهدی ایزدپناه موفق شدند  حریف خود آینده سازان میهن اصفهان را با حساب ۷۸بر۶۱ از پیش رو بردارند.

دانشگاه آزاد اسلامی در سالن اختصاصی خود ۷۳بر۶۹  بازی را به مهمان خود  شهرداری اراک  واگذار کرد. این چهارمین باخت شاگردان  مصطفی هاشمی  و دانشگاه آزاد اسلامی تهران در لیگ برتر امسال بود .

نیروی  زمینی تهران هم در تالار بسکتبال آزادی تهران ۷۷بر۵۲  مقابل  پترو شیمی بندر امام  شکست خورد .نیمه اول این دیدار هم با نتیجه ۳۵بر۲۴ به سود پتروشیمی بندر امام تمام شده بود.

همچنین شهرداری تبریز در شهر خود به دیدار پالایش نفت آبادان رفت و بازی را با نتیجه ۶۶بر۶۲ به مهمان خود باخت.

در آخرین بازی هم شیمیدر تهران در تهران و در تالار بسکتبال آزادی ۸۳بر۷۰ بر ثامن مشهد فائق آمد. نیمه نخست  ۳۱بر۲۹ به سود ثامن   مشهد تمام شده بود .

در پایان دور رفت تیمهای پالایش نفت آبادان ، پتروشیمی بندر امام و شیمیدر تهران به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار دارند.نتایج  کلی هفته نهم به شرح زیر است :

شهرداری تبریز                      ۶۲          پالایش نفت آبادان                 ۶۶

شیمیدر تهران                        ۸۳         ثامن مشهد                             ۷۰

نیروی زمینی تهران               ۵۲          پترو شیمی بندر امام             ۷۷

دانشگاه آزاد اسلامی تهران   ۶۹          شهرداری اراک                        ۷۳

شهرداری گرگان                     ۷۸         آینده سازان میهن اصفهان      ۶۱


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :