سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز گفت: این تیم در صورت حمایت بیشتر می‌تواند در سال‌های آتی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش تبریزمن، بهزاد افرادی اظهار داشت: با وجود تلاش فراوان بازیکنان تیم شهرداری، تعداد باخت‌های این تیم بسیار بوده و جایگاه فعلی این تیم در شان ورزش شهرداری تبریز نیست.

وی گفت: در بحث فنی اشکالات تیم را برعهده می‌گیرم، اما نباید بضاعت این تیم را نادیده انگاشته و فراموش نکنیم بسکتبال تبریز برای اولین بار در لیگ برتر این مسابقات نماینده ای دارد.

وی گفت: بسیاری از بازی‌ها را پایاپای تیم‌های حریف امتیاز کسب کردیم، اما در لحظات پایانی مغلوب تجربه حریفان شده و نتیجه را واگذار کردیم که نمونه آن آخرین بازی تیم برابر نفت در آبادان می‌توان اشاره کرد که تا کوارتر سوم از میزبان جلو بودیم.

سرمربی بسکتبال شهرداری تبریز تصریح کرد: این تیم درصورت حمایت بیشتر می‌تواند در سال‌های آتی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و امیدوارم در بازی امروز برابر شیمیدر تهران تماشاگران با حضور در سالن موجب تقویت روحی بازیکنان تیم شوند.

وی افزود: هر چند هیچ تیمی از لیگ برتر سقوط نخواهد کرد، اما در تلاش هستیم در دور سوم با قدرت ظاهر شده و در بتوانیم در بازی‌های خود به پیروزی رسیده و به مرحله پلی‌آف صعود کنیم.

در تنها بازی باقیمانده دور برگشت لیگ برتر بسکتبال کشور تیم‌های شهرداری تبریز با شیمیدر تهران ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۲۱ دی ماه در سالن صدرای تبریز به مصاف هم می‌روند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :