به گزارش تبریزمن، در ادامه بازی‌های هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال اهواز در ورزشگاه بنیان دیزل، استادیوم اختصاصی تیم گسترش فولاد تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که  این دیدار با برتری ۴ بر صفر به نفع تیم گسترش فولاد به پایان رسید.

گل‌های گسترش را محسن حمیدی در دقیقه ۳۷، لئوناردو پیمنتا در دقایق ۴۲ از روی نقطه پنالتی و ۵۰ و سامان نریمان‌جهان در دقیقه ۷۹ به ثمر رساندند.

تیم گسترش فولاد تبریز با این برد و با ۳۱ امتیاز موقتاً به رتبه هشتم جدول لیگ صعود کرد و استقلال اهواز نیز با ۹ امتیاز در انتهای جدول باقی‌ماند.

نکته جالب این بازی این است که تیم گسترش فولاد توانست همانند تراکتورسازی دیگر نماینده استان که در تبریز ۴ گل وارد دروازه الجزیره کرده بود، میهمانش را با چهار گل بدرقه کند.

گسترش فولاد تبریز:

داود نوشی صوفیانی، امید نظامی پور، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، محمد امین درویشی(۶۴ شهرام گودرزی)، داریوش شجاعیان، لئوناردو پیمنتا (۵۶ سامان نریمان جهان)، سید مهدی سید صالحی، سید محسن حسینی، محسن حمیدی و امیر حسین کریمی
سرمربی: فراز کمالوند

استقلال اهواز:

فرناندو سانتوس، طالب ریکانی، میلاد پاک پرور، مهدی اسلامی(۴۰ حسین ساکی)، حمزه خذیراوی، رضا بهمئی، میلاد ربانی فر، مکی شریفی، حسین بهرامی، علی هلیچی و پدرام اردلانی
سرمربی: سیاوش بختیاری زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :