به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص برد سه بر یک مقابل گسترش فولاد گفت: بازیکنانی که از تراکتور جدا شده و به این تیم رفته اند، همگی با تجربه و جزو بازیکنان خوب تراکتورسازی به حساب می آمدند. در این بازی نیز از انگیزه بسیار بالایی برخوردار بودند، هر دو تیم برای برد و کسب سه امتیاز وارد زمین شدند ولی با توجه به اینکه بازیکنان ما جوان و انگیزه دو چندانی داشتند.خوشبختان گل اول خود را در زمان خوبی به ثمر رساندیم و همین موضوع باعث شد تا شکل تیمی خود را داخل زمین پیدا کنیم.

وی ادامه داد: گل هایی که به گسترش زده شد همگی تمرین شده بود، خوشبختانه بازیکنان تمام نکاتی که کادر فنی به آنها منتقل کرده بود را به خوبی انجام دادند و با تلاشی که کردند توانستیم بازی خوبی ارائه دهیم و در نهایت با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسیم. البته نیمه دوم با توجه به صحبت هایی که کادر فنی انجام داد بازی خوبی انجام دادیم ولی با توجه به اینکه شاگردان فراز کمالوند ظاهرا از دقیقه ۷۵ به بعد متوجه شدند که سه بر صفر عقب هستند برای به ثمر رساندن گل تلاش کردند.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص استقبال کم هواداران از این بازی گفت: با توجه به اینکه هنوز اول بازی ها می باشد و هواداران از سال گذشته خاطره بدی داشتند استقبال خوبی از این بازی نشد ولی امیدوار هستیم از بازی های بعد با توجه به نتایجی که کسب می کنیم استقبال خوبی از بازی ها صورت گیرد.

وی در خصوص کاپیتانی حمودی در اولین بازی خود با پیراهن تراکتور اظهار داشت: همه چیز به سابقه نیست، با توجه به حضور سامان نریمان جهان در ترکیب، قرار بر این شد که کاپیتان اول این بازیکن باشد و بعد از تعویض سامان با توجه به شرایط سنی کاپیتان حمودی شد. بعد از سابقه کسوت حرف اول را در فوتبال می زند و به همین دلیل نیز حمودی کاپیتان تیم شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :