به گزارش تبریزمن، پس از تیم سپاهان، هم اکنون سه تیم نفت تهران، استقلال و پرسپولیس هم تمرینات ابتدایی خود را برای کسب بهترین نتیجه در رقابت های فصل آینده لیگ برتر آغاز کرده اند و در صدد آماده سازی هرچه بهتر و مفید تر بازیکنان خود برای رقابت ها می باشند.

این در حالی است که تیم نائب قهرمان فصل گذشته و مثلا مدعی فصل آینده، تراکتورسازی، همچنان در تعیین مربی خود دچار مشکل بوده و با رانده شدن بازیکنان بومی و محبوب تیم، همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد، چه برسد به آغاز تمرینات و برپایی اردوهای آماده سازی.

مدیران تیم پرطرفدار آذربایجان از مذاکره با ۱۶ بازیکن و برنامه ریزی حرفه ای برای کسب قهرمانی و نتایج عالی در فصل آینده رقابت ها صحبت و مصاحبه می کنند اما وقتی زمان عمل می رسد، می بینیم که تیم سرخپوش همچنان در خواب به سر برده و کسی نیست تا مربی و بازیکنان تیم را کنار هم جمع کند.

فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی آغاز شده و تیم ها یکی یکی بازیکنان جدید و مورد نیاز خود را جذب کرده و نقاط ضعف خود را به قوت تبدیل می کنند، این در حالی است که گفته شده مهدی کیانی، احمد کامدار، حبیب گردانی، حامد لک و عیسی اندوی به دلیل اینکه در لیست تونی ( که هنوز تکلیف خود او نیز در تیم مشخص نیست ) جای ندارند، از تیم جدا خواهند شد، اما هنوز جایگزین آن ها مشخص نشده است. امیدواریم لا اقل بحث استفاده حداکثری از بازیکنان سرباز به جایی برسد تا با وضعیت کنونی برای سال آینده با مشکل کمبود بازیکن مواجه نشویم!


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :