فرزین دبیری اظهار داشت: سال ۹۴ سال شکوفایی مجدد فوتسال ایران در آسیا بود و پرچم ایران بار دیگر در این رشته برافراشته شد.

به گزارش تبریزمن، وی گفت: چند سالی بود که فوتسال ایران در آسیا به دلایلی موفق نبود، اما امسال تیم تاسیسات در مسابقات باشگاه های آسیا قهرمانی را به ارمغان آورده و تیم‌های مردان و زنان ایران نیز قهرمان فوتسال آسیا شدند تا بار دیگر ایران مقتدارانه در صدر آسیا قرار گیرد.

فرزین دبیری گفت: قهرمانی تیم مردان در فوتسال آسیا با اعتماد به مربیان ایرانی بسیار ارزشمند بود و قهرمانی خانم‌ها در فوتسال آسیا برای نخستین‌ بار نیز موفقیت با ارزشی بود که می‌تواند پیش زمینه پیروزی‌های بزرگتری باشد.

وی تصریح کرد: در بخش برگزاری لیگ برتر شاهد انجام مسابقات با نظم و ترتیب خاصی بودیم و که جا دارد از آرش جابری دبیری کمیته فوتسال از این بابت تشکر کرد و امیدوارم تقویم سالیانه فوتسال در سال های آتی نیز با نظم برگزار  شود.

مدیر تیم فوتسال دبیری تبریز عنوان کرد: نخستین درخشش ورزش‌های تیمی ایران در مسابقات جهانی به فوتسال مربوط می‌شود و این رشته در سال‌های اخیر در سایه والیبال قرار گرفته است و امیدوارم با تلاش و وحدت تمامی عوامل حاضر در فوتسال شاهد درخشش تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام جهانی بوده و بازگشت فوتسال را به جایگاه گذشته خود را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷/ح۲۰


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :