به گزارش تبریزمن، کاظم شهریاری مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تا به این جای فصل بدون وجود قرارداد فعالیت می کرد و از ابتدای بازی‌های فصل جاری لیگ برتر حق نشستن روی نیمکت تیمش را نداشت. وی در این مدت با هماهنگی های که با فدراسیون صورت گرفته شده بود مجوز حضور در نشست های خبری را برای چهار بازی دریافت کرده بود. وی همچنین در دو هفته ابتدایی به دلیل اتفاقات بازی پایانی فصل گذشته با محرومیت روبرو بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت فعالیت خود در باشگاه گفت: بعد از گذشت ۵ هفته از بازی ها، بالاخره امروز همکاری بنده با باشگاه از طرف مدیریت رسمیت یافت.

وی در پاسخ به اینکه قرارداد امسال هم همانند سال گذشته سفید امضا می باشد یا نه، پاسخ داد: بله همانند سال گذشته مبلغی درج نشده است و با همان مبلغی که برای مدیر روابط عمومی دریافت می شود سمت مدیر رسانه ای باشگاه را نیز در اختیار داشته و در خدمت خبرنگاران و عکاسان عزیز می باشم.

شهریاری در پاسخ به این سوال که آیا از این هفته بر روی نیمکت تیم حضور خواهد داشت نیز اظهار کرد: مسئولین باشگاه در حال انجام اقدامات اداری قرارداد هستند. در صورت صادر شدن کارت، دیگر مشکلی برای حضور در نیمکت نخواهم داشت.


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

 

t546456456

 


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :