عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز بعد از برد تیمش در مقابل جواهری  از شرایط تیم سخن گفت.

به گزارش تبریز من، بناکاردر مصاحبه با خبرنگار تبریز من در مورد بازی امروز و برد شهرداری تبریز گفت: همانطور که دیدید بازی بسیار سختی داشتیم و ما با توجه به شرایط جدول انتظار نداشتیم تیم جواهری گنبد اینگونه ظاهر بشود. بازیکنان تیم حریف واقع از ما بهتر کار کردند و بازیکنان ما توقع این را نداشتند که حریف جوان شان بهتر ظاهر بشود.

ما بازی را خیلی شل شروع کردیم و خدا را شاکرم که توانستیم به بازی برگردیم و به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: من در صحبتی که با بازیکنان داشتم به این تاکید داشتم که حریفشان بسیار جوان و جویای نام هست و با  غفلتشان حریف میتواند پیروزی از میدان خارج شود. خدارا شکر که والیبالیست هایمان توانستند به خود باوری برسند که میتوانند حتی با اینکه دو ست عقب باشند نتیجه را برگردانند که دیدید توانستند  نتیجه را با پیروزی در ست های بعد تغییر دهند .

در ست پنجم نیز با حمایت تماشاچی ها بازیکنانم نگذاشتند شرمنده مردم تبریز بشویم.

سرمربی شهرداری در مورد شرایط جدول گفت: تمامی بازی ها برای ما حکم فینال را دارد و با هر برد و باخت رتبه تیم در جدول تغییر می کند ما برای حداقل به پلی آف رسیدن تلاشمان را خواهیم کرد شرایط بسیار حساس است و خداروشکر که بازیکنانمان درک این موضوع را دارند.

بناکار در پاسخ به اینکه با توجه به سه شکست متوالی تیم شهرداری آیا این حس را داشتید که با واگذاری این بازی تغییراتی در کادر فنی ایجاد شود، گفت: ما وقتی این تیم را بستیم توقع داشتیم نتایج بهتری خواهیم گرفت و در اوایل لیگ بازی های بسیار راحت را از دست دادیم و تیم روی نوار باخت افتاد و خارج کردن از این شرایط کار آسانی نیست مثلا اردکان در مقابل به برد رسید و پس از ما، جواهری گنبد را از پیش رو برداشت و اورمیه نیز در مقابلش کم آورد. تیمی که روی نوار برد یا باخت باشد خارج شدنش از این شرایط بسیار سخت است. درمورد تغییرات هم باید بگویم بنده ترسی از این موضوع ندارم و از اول هم از این مورد استقبال کرده ام چون بار سنگینی بر دوش دارم ولی به هر حال خدارو شکر که توانستیم بازی را با برد به اتمام برسانیم

عاد بناکار در مورد انتقاد ها به غیر بومی بودن تیم گفت: خلاصه انتقاد ها بجا است ولی باید این را بدانیم که تیم در لیگ برتر حضور دارد و برای رسیدن به هدف های بزرگ باید حرفه ای باشیم ولی با دقتی بیشتر اگه به این موضوع نگاه کنید ما از چهارده نفر امروزمان، ۴ بازی کن بومی داشتیم و در ترکیب بیست نفره مان ۱۰ نفر از استان آذربایجان شرقی هستند و به شما قول میدهم که در آینده خواهید دید که چند نفر از تیم های پای به تیم اصلی خواهند رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :