بنیامین بهادری از یک سو و از سوی دیگر بهاره افشاری شایعه ازدواجشان با یکدیگر را به شدت تکذیب کردند.

به گزارش تبریزمن، ه منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کند.

شایعه

از روز گذشته و با نزدیک شدن به آخرین برنامه خندوانه در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌های خبری شایعه شد که بنیامین بهادری با بهاره افشاری ازدواج کرده و قرار است با همسر جدیدش در آخرین قسمت این برنامه شرکت کند.

واقعیت

بنیامین بهادری، خواننده کشورمان از کاربران و سایت‌های خبری که این خبر را منتشر کردند به شدت انتقاد و با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش به شدت این خبر را تکذیب کرد.

بهاره افشاری، بازیگر کشورمان نیز با انتشار تصویر صفحه دوم شناسنامه اش ضمن ابراز تاسف از انتشار چنین شایعاتی نوشت:

خسته ام بیشتر از اینکه عصبانى باشم …

شاید نباید همیشه سکوت کرد شاید باید ویران کرد تا هرگز جرات نزدیک شدن به تو رو نداشته باشند تا شاید انقدر محدود زندگى نکنم تا شاید اجازه بدهند خانواده ام ساعات. تلخى رو تجربه نکنند شاید دوستانم باورشان را از دست ندهند شاید روزهاى زیادى با استرس و حال و اخبار پرتغالى از خواب بیدار نشوم شاید و یا ای کاش جور دیگرى بودم.

براى اولین و آخرین بار حرف میزنم تمام اتفاقات این یک ماه عجیب و تمامى این ده سال را تکذیب میکنم تا شاید خودم آرام شوم از ازدواج هاى شش ماه یک بارم تا ممنوع الکارى در شرایطى که فقط روزى ۶ ساعت بیدارم و مابقى درگیر فیلمبرداریم تا ورودم به سینما از طرف x و حواشى دیگرم

فقط آقایون خبرگزارى ها که اکثرا هم معتبر ترینید….با کدام دین و ایمان و باورتان به زندگى من حمله ور شده اید؟؟؟؟یک لحظه چشم بر هم بگذارید و فکر کنید به مادرتان ،خواهرتان ،همسرتان و ناموستان چون من هم دختر کسى ،خواهر برادرم و ناموس کسى هستم.

بعد از قانون که تک به تک شما رو زیارت خواهم کرد واگذارتان میکنم به حق و خدایم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :