مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مصاحبه ی اخیر خود عوامل خارجی را مسئول لغو اردوی تراکتورسازی دانست و دلیل عدم بازگشت ادینهو را عدم پاسخگویی این بازیکن عنوان کرد!

به گزارش تبریزمن، سرخپوشان تراکتورسازی پس از پشت سر گذاشتن اردوی خود در جزیره کیش، راهی تهران شدند تا ادامه تمرینات خود را در جهت آمادگی برای بازی با راه آهن پی بگیرند.

در این میان سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طی مصاحبه ای برخی سوالات پیشامده را پاسخگو شده است که این پاسخ های وی بعضا حاوی نکات جالبی بودند.

به عنوان نمونه وی به لغو زودهنگام اردوی ترکیه معترض شده و گلایه کرده است. حال جای سوال باقیست که مدیرعامل باید از لغو اردو گلایه مند باشد یا باید همچون سایر تیم ها ( مثل گسترش فولاد ) با برنامه ریزی خوب و استفاده از تجربیات گذشته خود، اردوی منظم و موثری را برای تیم ترتیب بیند؟

سعید عباسی

نمونه دیگر به دلیل لغو اردوی ترکیه مرتبط است که عباسی یک بار دلیل آن را بمب گذاری های کشور مقصد اعلام کرده بود و اکنون نیز عوامل خارج از باشگاه را دلیل این موضوع می داند که از خروج بازیکنان سرباز جلوگیری کرده اند. حال دو نکته ی جدید پیش می آید:

اول اینکه به نظر می رسد مدیرعامل باشگاه با خود روراست نیست و توان درک گزینه های روی میز را ندارد، بطوریکه نمی تواند یک بهانه واحد برای لغو اردوی ترکیه بتراشد و دوم اینکه به نظر می رسد هنوز مشکل خروج از کشور سرباز ها وجود دارد و هر آن ممکن است اجازه خروج آن ها برای حضور در بازی های لیگ قهرمانان داده نشود.

بحث دیگر هم مربوط به روند بازگشت ادینهو به تراکتور می باشد که مدیرعامل باشگاه عدم پاسخگویی ادینهو را دلیل این موضوع دانسته است و همچنین گفته است که نانگ چیزی از ادینهو کم ندارد. اینکه نانگ تا چه حدی خواهد توانست تاثیرگذاری ادینهو را داشته باشد در طول هفته های آینده مشخص می شود اما اینکه بازگشت ادینهو به دلیل عدم پاسخگویی او منتفی شده است، کمی تعجب آور است. چون برخی شنیده ها حکایت از دخالت برخی دلالان و مدیربرنامه های نزدیک به باشگاه دارد که حضور ادینهو به جای نانگ، کمی منافع آن ها را به خطر می انداخت.

به هر ترتیب موضوع اردو  ادینهو در حال حاضر خاتمه یافته است اما همچنان نکات منفی زیادی در کارنامه مدیریتی تراکتورسازی به چشم می خورد که کماکان نیز به آن ها افزوده می شود…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :