شهردار تبریز طی حکمی دستور تشکیل  کمیته سلامت و درمانی مجموعه بزرگ شهرداری تبریز را صادر کرده و دکتر علیرضا رحیمی را به عنوان رئیس این کمیته منصوب نمود.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی با ابلاغ حکمی دستور جداسازی امور درمانی از کمیته رفاه و تشکیل کمیته مستقل سلامت و درمان را در جهت ارائه خدمات بهتر و کامل تر درمانی به کارمندان شهرداری صادر نمود.

این کمیته با حضور معاون مالی و اداری شهرداری، مدیرکل مالی شهرداری، یکی از اعضای شورای شهر به عنوان ناظر و نیز با ریاست دکتر علیرضا رحیمی، مدیرکل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز تشکیل شده و باعث تسریع و سهولت در روند ارائه خدمات درمانی به اعضای خانواده بزرگ شهرداری تبریز خواهد شد.

صدور معرفی نامه برای مراکز طرف قرارداد از سوی کمیته جهت ارائه خدمات به کارکنان شهرداری و پرداخت هزینه های درمانی کارکنان به بیمارستان ها و مراکز درمانی و پزشکی طرف قرارداد بر اساس اسناد پزشکی و صورت حساب های ارسالی از سوی کمیته سلامت و درمان از مهمترین اقدامات این کمیته خواهد بود که مطمئنا دغدغه ی های فراوانی را از دوش کارکنان مجموعه ی شهرداری برخواهد داشت.

در سالهای گذشته این وظیفه بر عهده کمیته رفاه شهرداری بود و کارکنان بعد از مراجعه به مراکز درمانی و پرداخت هزینه، بعد از ارئه مدارک و اسناد پزشکی میتوانستند هزینه های پرداخت شده را دریافت نمایند که متاسفانه در بستری ها و عمل های جراحی که با هزینه های زیادی همراه بود کارکنان مجبور به پرداخت کل هزینه به بیمارستان و دریافت مبلغ فوق از شهرداری در ماه های آتی بودند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این کمیته ارائه ۲۴ ساعته خدمات میباشد، بدینگونه که در هر ساعتی از شبانه روز کارکنان و خانواده آنها میتوانند با مراجعه به دبیرخانه کمیته نسبت به دریافت معرفی نامه به بیمارستان ها و مراکز درمانی اقدام نمایند.

کمیته سلامت و درمان شهرداری در نظر دارد تا با تمامی مراکز درمانی، آزمایشگاه ها، مراکز تصویربرداری و فیزیوتراپی و درمانگاههای سطح شهر قرارداد منعقد نماید تا خانواده بزرگ شهرداری با بیش از ۵۰ هزار نفر عضو بتواند در تمام ساعات روز از تمامی خدمات درمانی در سطح شهر استفاده نماید.

گفتنیست کمیته سلامت و درمان شهرداری در محل اداره کل سلامت و امور اجتماعی، با حضور کارشاسان بیمه، پزشکان معتمد و کارکنان اداری از ۲۹ بهمن ماه شروع بکار خواهد نمود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :