معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: علی رغم مشکلات متعدد مالی در بدنه دولت و کاهش شدید قیمت نفت، ارائه خدمات به مردم توسط سازمان تامین اجتماعی نسبت به سال های گذشته بهبود یافته است.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری خیابانی همزمان با روز پزشک، از دو بیمارستان ۲۹ بهمن و رازی تبریز، بازدید و روز پزشک را با اهدای شاخه گلی به برخی از پزشکان تبریک گفت.

وی بیمارستان ۲۹ بهمن تبریز را یکی از بهترین بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی در شمالغرب کشور نام برد و ادامه داد: این سازمان موظف است که برای تمامی افراد تحت پوشش خود، خدمات رایگان بهداشتی و درمانی ارائه کند.

وی ابراز کرد: متاسفانه به دلیل کمبود منابع مالی دولتی در کشور و به تبع این وضع در سازمان اجتماعی نیز، خدمات ارائه شده به مردم با حجم نیازهای مالی این سازمان سنخیت ندارد ولی دست اندکاران تامین اجتماعی نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم به کار می گیرند.

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی خطاب به جمعی از پزشکان و پرسنل بیمارستان رازی عنوان کرد: به وجود برخی از مشکلات در حوزه بهداشت و درمان واقف بوده و برای رفع آن ها تلاش می کنیم ولی انتظار داریم که میزان ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم روز به روز افزایش و بهبود یابد.

رئیس بیمارستان ۲۹ بهمن تبریز نیز در این دیدار گفت: این بیمارستان در زمینه ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در بخش های زنان و زایمان، نوزادان، NICU، اطفال، جراحی های عمومی و چشم، ICU، داخلی، دیالیز و ارائه خدمات سرپایی در کلینیک های تخصصی و واحدهای پاراکلینیک به بیماران تحت پوشش سازمان و سایر مراجعان فعالیت می کند.

لیدا حیدری، از جمله برنامه های این بیمارستان در سال جاری را ارتقای اورژانس بیمارستان، ارتقای درمانگاه مامایی در سطح فوق تخصصی، تلاش برای دریافت لوح دوستدار مادر، ارتقای سطح ICU با جذب پزشک، ایجاد درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی، راه اندازی کلینیک دیابت، افزایش اعمال جراحی به روش غیر تهاجمی(لاپاراسکوپی) برشمرد.

وی با بیان اینکه ماهانه بطور متوسط ۶۰۰ عمل جراحی در این بیمارستان انجام می شود، تعداد مراجعه کنندگان  به درمانگاه تخصصی این بیمارستان را ماهانه بیش از ۳۰ هزار اعلام کرد.

گفتنی است؛ در حاشیه این برنامه، اصحاب رسانه و خبرنگاران با اهدای شاخه گل به شبستری، روز پزشک را به وی نیز تبریک گفتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :