فرهاد کاظمی گفت:تیم تراکتورسازی، تیمی مردمی و خوب است، علاوه بر این ها حامیان خوبی هم دارد.

به گزارش تبریزمن، سرمربی تیم سیاه جامگان در نشست قبل بازی با تراکتورسازی گفت: ضمن تشکر از همکاران تبریزی که در این نشست حضور یافتند. این جا اولین جایی است که این گونه کنفرانس مطبوعاتی با عشق و علاقه و با این تعداد برگزار می شود. به نظر من هیچ جای ایران گونه نیست. جای تبریک دارد و امیدوارم تیم های تبریز موفق باشند. تراکتورسازی یک تیم مردمی با هواداران خوب، اصحاب رسانه خوب و هواداران خوب است.

وی ادامه داد:  تراکتورسازی یکی از بهترین تیم های ایران است.از لحاظ تاکتیکی و هم از نظر سنی تیم جوانی هستیم و من امیدوارم روز به روز بهترشویم و به شرایط ایده آل برسیم.

سرمربی سیاه جامگان درباره غایبان تیمش در این بازی گفت:الان رضا عنایتی و امید سینگ، رضا شربتی و علیرضا نقی زاده مصدوم هستند. نقی زاده بدنش عفونت کرده و در  بیمارستان تبریز هست که امیدواریم زودتر خوب شود. با این شرایط در تلاش هستیم که بازی خوب و تماشاگر پسندی ارائه دهیم تا این هواداران پرشور از بازی لذت ببرند.

سرمربی سیاه جامگان اذعان داشت:لازم است بگویم ما از نظر شخصیت تیمی به بزرگی نرسیده ایم. مشکلات خاص خود را از نظر فنی داریم. البته تیممان جوان و درگیرشونده است. نمی خواهیم جلوی فوتبال زیبای تراکتور را بگیریم و در صدد هستیم فوتبالی ارائه کنیم که مردم لذت ببرند.

فرهاد کاظمی افزود در دور برگشت ما جزو ۶ تیم برتر قرار خواهیم گرفت تا در مجموع رتبه مان تک رقمی شود. در تلاش هستیم که چند باتجربه به این جوانان اضافه کنیم تا روندمان بهتر شود.

وی در رابطه با تعطیلات لیگ گفت:اولویت اول ما تیم ملی است، اما آنچه که ضربه پذیری را به سایر تیم ها نشان داده است بحث مصدومیت بازیکنان است. شما فردا می بینید بعد از سه هفته دوری از رقابت ها، تیم ها بالانس نیستند. اما برای تیم ما خیلی خوب بود زیرا شناخت کافی روی نفرات خود پیدا کردیم.

سرمربی سیاه جامگان با اشاره به جذب سربازها توسط تیم تراکتورسازی گفت: کادر فنی تراکتور بسیار خوب است. بازیکنان جوان تراکتور از جمله شجاع، بختیار، سینا و سروش همگی بهترین ها هستند. خواسته هواداران تراکتور بازی زیبا و هجومی است. تشویق تماشاگران تبریزی مرا نیز به وجد می آورد، البته تراکتور باید جایگاهی خیلی بهتر از این داشته باشد.

وی افزود: علاوه بر تراکتور، گسترش هم خیلی خوب کار کرده و نتایج خوبی کسب کردند، شهر تبریز می تواند دو تیم مدعی داشته باشد این را نیز باید بگویم که جام حذفی نیز باقی مانده و تراکتور راحت می تواند قهرمان این مسابقات باشد.

سرمربی سیاه جامگان به زبان ترکی گفت یاشاسین آذربایجان و ادامه داد:من خیلی از شهرها رفته ام و دفعات قبلم که به تبریز آمدم گفتم ترکها احترام خوبی به هم قائلند بخصوص در جمع رسانه، آنها احترام به بزرگترهارا به هیچ هنوان فراموش نکرده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :