به گزارش تبریزمن، دو تیم یاسین پیشرو قم و دبیری تبریز از سری رقابت های هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتسال در حالی از ساعت ۱۷:۰۰ روز جمعه به مصاف هم خواهند رفت که نماینده آذربایجان می تواند با کسب سه امتیاز این دیدار وضعیت خود در جدول رده بندی را بسیار بهبود بخشد.

دبیری تبریز که در ۴ بازی قبلی خود به دو پیروزی رسیده و متحمل یک باخت و یک تساوی خانگی شده اند، هم اکنون با ۷ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی و در کنار دیگر نماینده استان، مس سونگون قرار گرفته است.

سرخپوشان آذربایجان در آخرین بازی خود در رقابت های لیگ برتر هفته گذشته در تبریز به مصاف تیم شهید منصوری رفتند که بر خلاف پیش بینی ها در یک بازی عجیب، تنها توانستند به یک امتیاز بازی، آن هم در دقایق پایانی دست یافته و دیگر ۲ امتیاز ارزشمند خانگی را از دست بدهند.

DSC_0819

با این حال با توجه به تساوی تیم تاسیسات دریایی صدرنشین در برابرمیثاق تهران و ۱۰ امتیازی شدن این تیم، امکان نزدیک شدن دبیری به صدرجدول در هفته های آتی وجود دارد.

در طرف مقابل تیم تازه لیگ برتری شده یاسین پیشرو قم حضور دارد که از ۴ بازی گذشته خود ۶ امتیاز کسب کرده و نسبتا عملکرد خوبی را از خود برجای گذاشته است. در آخرین بازی نیز این تیم موفق شده فرش آرا را با ۵ گل مغلوب کند.

باید منتظر ماند و دید که شاگردان جواد اصغری مقدم از این فرصت بوجود آمده برای نزدیک شدن به صدرجدول استفاده خواهند کرد یا اینکه در بازی خارج از خانه خود به مشکل خواهند خورد…

w5_y94_futsal_dabiri


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :