مدیر باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: من وظیفه سختی داشتم که بهترین مربی ایران را برای شما بیاورم و شبانه ‌روز تلاش کردیم تا بهترین بازیکنان ایران را جذب کنیم.

به گزارش تبریزمن، به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، مصطفی آجورلو پس از تمرین دیروز در جمع سرخ پوشان حاضر شد و دقایقی با آن‌ها به گفت‌وگو پرداخت.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این دیدار اظهار داشت: برای گفتن خسته نباشید در جمع شما حاضر شدم و می‌دانم که خسته هستید. امروز به دیدار شما آمدم تا بگویم که برای رسیدن به قهرمانی ۸، ۹ هفته بیشتر زمان لازم نداریم.

وی افزود: همه شما به‌ خوبی می‌دانید که فوتبال حرفه‌ای یعنی استراحت، تمرین و یک مسابقه با شور و تلاش فراوان برای کسب برد و امیدواریم از همین ابتدا امتیازات لازم برای قهرمانی را کسب کنیم.

آجورلو تصریح کرد: انتظارم این است که بهترین تیم فنی ایران محسوب شوید و قهرمان شایسته لقب گیرید که این قهرمانی را به مردمان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و تمامی آذری‌زبان‌های کشور تقدیم کنید.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من هم به‌نوبه خودم تلاش می‌کنم یک باشگاه حرفه‌ای داشته باشیم، هرچند که در کوتاه‌مدت به این مهم نمی‌توان دست‌ یافت ولی ما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم.

وی تأکید کرد: من وظیفه سختی داشتم که بهترین مربی ایران را برای شما بیاورم و شبانه ‌روزی تلاش کردیم تا بهترین بازیکنان ایران را جذب کنیم و الآن خیالم راحت است و باید به دنبال کارهای مدیریتی بروم. ما بهترین‌ها را تقدیم مردم آذربایجان کردیم و می‌خواهم فوتبالی بازی کنید که لذت ببرند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :