به گزارش تبریزمن،بازی تیم های تراکتورسازی و پدیده از یک جهت یکی از جذابترین بازی های هفته نوزدهم خواهد بود و آن هم نتایجی است که پدیده ای ها را تبدیل به گربه سیاه تراکتور کرده است.

آنها تاکنون در لیگ برتر در تبریزی ها نباخته اند و از این نظر برای خود رکوردی را دست و پا کرده اند، البته پیروزی پدیده ای ها در برابر این تیم تبریزی در بازی های جام حذفی نیز نشان می دهد که یاران مهاجری راه شکست دادن یاران قلعه نویی را خوب می دانند.

مهدی خیری از تیم پدید با ۵ گل بهترین گلزن این تیم محسوب می شود، این بازیکن با گل های حساسی که برای تیمش به ثمر رسانده توانستند نام خود را به عنوان یکی از بازیکنان خطرناک این تیم مطرح کند، در کنار این بازی محسن یوسفی و حسین بادامکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پدیده محسوب می شود، محسن یوسفی با ۴ گل و ۳ پاس و بادامکی نیز با ۱ گل و ۳ پاس در پدیده لیگ پانزدهم می درخشند.
آلویز نانگ که در نیم فصل به جمع تراکتورسازان اضافه شد با ۴ گلی که در دور رفت و با پیراهن نفتی ها به ثمر رساند گلزن ترین بازیکن حال حاضر این تیم است، اما سروش رفیعی و بختیار رحمانی نیز از تاثیرگذارترین بازیکنان تراکتور محسوب می شود، رفیعی دو بار گلزنی کرده و چهار پاس گل نیز ارسال کرده است و بختیار رحمانی نیز سه بار برای این تیم گلزنی کرده و یک بار نیز اقدام به ارسال پاس گل کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :