مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: با توجه به زیر ساخت‌های ایجاد شده در بخش گازرسانی در اقصی نقاط استان، در سال‌جاری ۹۹ واحد صنعتی از سوخت پاک بهره‌مند شده و تعداد واحدهای صنعتی گاز دار استان به بیش از ۶۸۳۰ واحد رسیده است.

به گزارش تبریزمن،  ولی الله دینی در جلسه روسای نواحی و مناطق پنج‌گانه تبریز با اشاره به اینکه برای برند ماندن باید تلاش بیشتری صورت گیرد، کنترل و نظارت را در توسعه سیستم برای حصول اطمینان دوری از خطا و اشتباه دانست و اظهار داشت: با آسیب شناسی و سالم سازی سیستم می‌توان از کم کاری‌ها و اجرای صحیح قوانین اطمینان حاصل کرد.

وی افزود: در راستای تحقق گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان در دو سال آینده از محل بند « ق » تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۳، از اول سال‌جاری تاکنون بیش از ۳۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در اقصی نقاط استان اجرا شده است.

وی درباره عملکرد گازرسانی به صنایع عمده و جزئی شهری و روستایی نیز خاطر نشان کرد : با توجه به زیر ساخت‌های ایجاد شده در بخش گازرسانی در اقصی نقاط استان، در سال‌جاری ۹۹ واحد صنعتی از سوخت پاک بهره‌مند شده و تعداد واحدهای صنعتی گاز دار استان به بیش از ۶۸۳۰ واحد رسیده است.

وی با تأکید بر اضافه شدن بیش از ۱۴ هزار و ۷۸۴ مصرف کننده جدید سال‌جاری به تعداد مشترکین گاز طبیعی در استان گفت : هم اکنون آمار مشترکین گاز طبیعی استان از مرز یک میلیون و ۳۳۸ هزار مشترک رد شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :