شهردار تبریز در بازدید از پروژه‌های عمران شهری، بر لزوم بهره‌گیری حداکثری از موقعیت‌ فصل‌ کاری و مدیریت زمان و هزینه تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در بازدید از پروژه‌های رو‌به اتمام سال گذشته، بر لزوم آغاز هر چه سریع‌تر برنامه‌های عمرانی سال جدید تاکید کرد.

وی با بیان این‌که دو پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید نمر در آخونی و پروژه شهیدان ابراهیمی در گلکار در آخرین مراحل تکمیلی قرار دارند، اظهار داشت: با افزوده‌شدن این دو دستاورد مهم عمرانی در بهره‌برداری‌های بهاره، قطعاً شاهد اتفاق مهمی در روان‌سازی ترافیکی شرق و غرب شهر خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به محورهای عمرانی سال پیش‌رو اظهار داشت: با توجه به شرایط آب‌و‌هوایی شهر و دوره محدود فصل کاری، مدیران و مجریان عمرانی، باید در وهله نخست مدیریت زمان را سرلوحه برنامه خود قرار دهند؛ در وهله دوم، مدیریت منابع و امکانات در برنامه‌های جامع توسعه شهر بارز باشد.

دکتر نجفی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص عملیاتی‌شدن موضوع اقتصاد مقاومتی، گفت: رهنمودهای آغاز سال از سوی معظم‌له، ناجی بخش‌های مختلف اقتصادی است؛ اصول اقتصاد مقاومتی در حوزه‌های عمران، مروبط به پرهیز از اسراف، مدیریت منسجم مصالح و بهره‌گیری اصولی از منابع انسانی است.

بازدید از پروژه عظیم میدان آذربایجان و بخش‌هایی از عملیات تحکیم و بهسازی اتوبان پاسداران، از دیگر برنامه‌های شهردار تبریز بود. 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :