به گزارش تبریزمن، در اولین روز هفته دولت و در آستانه میلاد هشتمین اختر آسمان ولایت و امامت تقاطع سه سطح شهید حمید باکری به بهره برداری رسید.

زیباترین پروژه عمرانی شهر تبریز که به نام شهید حمید باکری مزین شده است با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر و فرزند شهید حمید باکری، در اولین روز هفته دولت و همزمان با میلاد امام رضا (ع) مورد بهره برداری قرار گرفت.

 پروژه سه سطح حمید یکی از پروژه های مهم شهری تبریز می باشد که با دستور شهردار تبریز از سال ۹۳ آغاز شد و در دو فاز مورد بهره برداری قرار گرفت.

فاز دوم این پروژه مهم بر اساس برنامه زمانبندی باید در طول ۱۰ ماه به پایان می رسید که در سایه تلاش شبانه روزی متخصصان و کارگران زحمت کش دوماه زودتر از موعد مقرر و در مدت زمان ۸ ماه تکمیل و آماده بهره برداری شد.

به نقل از شهریار، این پروژه نقش اساسی در روانسازی و تسهیل ترافیک ورودی شرق تبریز خواهد داشت و به عنوان پروژه ای با معماری زیبا به یکی از نمادهای تبریز تبدیل خواهد شد.

فاز دوم پروژه سه سطح حمید روگذری با طول ۲۸۵ متر و عرض عرشه ۱۷ متر با هزینه ای بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال به عنوان یکی از مهمترین پروژه های شهرداری منطقه دو تبریز از امروز در خدمت شهروندان تبریزی قرار گرفته است.

در مراسم بهره برداری از پل سه سطح حمید علاوه بر حضور مسئولان ارشد استانی و شهری مدعو دیگری نیز حضور داشت، مهندس احسان باکری یادگار سردار رشید اسلام شهید حمید باکری با حضور در خود حال و هوای خاصی به این مراسم بخشیده بود.

در این مراسم که با استقبال گسترده شهروندان تبریزی برگزار شد امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجان شرقی و تعدادی از اعضای شورای شهر و شهردار این منطقه از تبریز به سخنرانی پرداختند.

عباس عادلی شهیر در این مراسم گفت: شهرداری منطقه دو تبریز بر اساس مصوبات شورای شهر و دستورات شهردار کلانشهر تبریز تکالیف و ماموریت های محوله را به بهترین شکل اجرا می نمایند.

 شهردار منطقه دو افزود: شهرداری منطقه دو در سال گذشته فعالیت ویژه و جهش بزرگی در اجرای پروژه های عمرانی داشت و پروژه های مهمی را در کمترین زمان و بهترین کیفیت تقدیم شهروندان ساکن در این منطقه نمود.


وی با اشاره به اینکه بهره برداری از پل سه سطح حمید دو ماه زودتر از موعد برنامه ریزی شده صورت گرفته است افزود: با تلاش شبانه روزی زحمتکشان مردم تبریز، آخر آبان ماه سال جاری نیز شاهد افتتاح طرح شبدری ائل گلی خواهیم بود.

 عادلی شهیر در پایان سخنانش با اشاره به اینکه منطقه دو در طرح هایی نظیر ساماندهی میدان حکومتی، گلزار شهدا، تراموای شهری و چند پروژه مهم دیگر شهرداری معین می باشد گفت: در سال جاری ۸۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان در شهرداری منطقه دو تبریز در حال اجرا می باشد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :