مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی اعلام کرد: ۸۲ پروژه در حوزه برق استان با اعتباری افزون بر ۲۰۶ میلیارد و ۱۸۱میلیون ریال همزمان با هفته دولت بهره برداری می شود.

به گزارش تبریزمن، یوسف سرافراز روز یکشنبه در چمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به مردم بزرگوار استان و خادمان متعهد و تلاشگر صنعت برق ، افزود: این پروژه ها حاصل تلاش جمعی یکایک مدیران و کارکنان مجموعه شرکت است .

وی برق رسانی به چندین روستای بدون برق (به طور عمده روستاهای زیر ۱۰ خانوار)، بهره برداری از چندین پروژه برق رسانی به مجتمع ها و شهرک ها و پروژه های مسکن مهر، افزایش قدرت انرژی برق محلات مختلف در شهرها و تعداد زیادی از روستاها، بازسازی، نوسازی و احداث شبکه خطوط هوایی، احداث و نصب چندین دستگاه ترانسفورماتور زمینی و هوایی ، افزایش ضریب اطمینان شبکه، نیرو رسانی آب شرب و تعدادی از شهرک ها و واحدهای صنعتی را از جمله این پروژه ها برشمرد.

سرافراز ابراز امیدواری کرد که با بهره برداری از این پروژه ها، قابلیت اطمینان شبکه برق آذربایجان شرقی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت برق کشور، بیش از پیش افزایش یابد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :