هافبک تهاجمی تیم فوتبال صبای قم امیدوار است که در اردوهای بعدی تیم ملی فرصت کار کردن با کارلوس کی‌روش را به‌دست بیاورد.

به گزارش تبریزمن، فرید بهزادی‌کریمی در مورد اینکه چرا صبا حدود ۱۰۰روز موفق به کسب پیروزی در لیگ برتر نشد، گفت: وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد دچار استرس می‌شود. نتیجه نگرفتن ما به‌خاطر ادامه همین روند بود و بازیکنان با استرس مواجه شدند. ما در خیلی از بازی‌ها موقعیت‌های گلزنی را از دست می‌دادیم که این به‌خاطر استرس بازیکنان بود. قبل از بازی با سایپا، علی دایی خیلی با بازیکنان صحبت کرد و خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز مهم این بازی را بگیریم. حرف‌های دایی روی تمرکز بازیکنان تأثیر داشت.

وی با اشاره به دو گلی که در این بازی به‌ثمر رساند، گفت: این گل‌ها را با کمک دیگر بازیکنان صبا زدم. من این دو گل را تقدیم به اعضای تیم تدارکات صبا می‌کنم که واقعاً برای تیم ما زحمت می‌کشند. من امیدوارم که این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه بدهم. هر بازیکنی دوست دارد در تیم ملی کشورش بازی کند و من هم امیدوارم که به تیم ملی دعوت شوم و کار کردن با کی‌روش را تجربه کنم. تیم ملی واقعاً بازیکنان شایسته و جوانی دارد که برای همه آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال صبای قم در پاسخ به این پرسش که کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، گفت: پیش‌بینی غیرممکن است. فکر می‌کنم چهار یا پنج تیم این شانس را دارند که به قهرمانی برسند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :