درحاشیه آیین اختتامیه اولین دوره فعالیت اتوبوس سلامت، بهزاد زاد علی اصغر مسی فوتبال نابینایان جهان که کارمند اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز است، تجلیل شد.

به گزارش تبریزمن، زادعلی اصغر نابغه تبریزی فوتبال نابینایان جهان که به تازگی در مسابقات پارالمپیک ریو۲۰۱۶ مدال نقره کسب کرده است، عصر دیروز چهارشنبه تجلیل شد.

شهردار تبریز درپایان به منظور تجلیل ازبهزادعلی اصغر جوان تبریزی مدال آوار و نابغه  فوتبال نابینایان المپیک ریو هدیه ی ۲۰ میلیون تومانی از طرف مجموعه شهرداری و شورای شهر تبریز اهداکرد.

nejati-17-of-28

 همچنین ۵ سکه بهار آزادی نیز از طرف دکتر رحیمی مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، ۳ سکه از طرف فرزین دبیری و مجموعه باشگاه دبیری تبریز، یک سکه و یک تابلو فرش از طرف سازمان ورزش شهرداری و یک سکه از طرف بیمارستان بهبود و یک سکه نیز از طرف مجمع خیرین استان به زادعلی اصغر اهدا شد.

زادعلی اصغر نابغه تبریزی فوتبال نابینایان در این مراسم گفت: خوشحالم که نماینده شایسته برای ایران وتبریز در جهان بودم. شهردار تبریز و رئیس شورا مرا خیلی در این مسیر کمک کرده اند. همچنین باید از اداره کل سلامت شهرداری و دکتر رحیمی به جهت حمایت هایشان از بنده تشکر ویژه ای داشته باشم.

اختتامییه اولین دوره فعالیت اتوبوس سلامت شهروندی ۷مهر در سالن پتروشیمی برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :