سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: با بازی که بازیکنان در مقابل خونه به خونه انجام دادند واقعا به داشتن آنها افتخار می کنم چرا که با غیرت و تعصب خاصی بازی کردند.
به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص کسب نتیجه تساوی در بابل گفت: تمرینات خود را در تبریز برای حضور قدرتمند در مقابل میزبان بابلی انجام داده بودیم. تیم حریف از دو موقعیت خود که بر اثر اشتباهات خودمان نصیب اش شد، بهترین استفاده را کرد و توانست دو گل به ثمر برساند.

خطیبی ادامه داد: شرایط آب و هوایی و زمین نیز مساعد نبود ولی با این حال ما بیش از هفت موقعیت مسلم گلزنی داشتیم که شاید از بدشانسی ما بود که فقط دو موقعیت تبدیل به گل شد.

سرمربی ماشین سازی در خصوص رضایت اش از نتیجه بازی گفت: از نتیجه بازی راضی نیستم چراکه مستحق کسب سه امتیاز کامل بودیم ولی از نحوه بازی تیم بسیار راضی هستم و افتخار می کنم که چنین بازیکنان متعصب و باغیرتی داریم.

وی ادامه داد: اگر عدالت رعایت میشد ما بایستی پیروز این میدان میشدیم هرچند کسب تک امتیاز این دیدار نیز میتواند قابل قبول باشد .

خطیبی با اشاره به کیفیت زمین بیان کرد: بازی در چنین میدانی بسیار سخت بود ولی بازیکنانم نشان دادند که عزمشان را برای موفقیت جزم کرده اند و مطمئن هستم که ماشین سازی به هدف اصلی اش خواهد رسید.

وی در خصوص بازی هفته آینده با تیم پیکان تهران در تبریز اظهار داشت: پیکان در صدر جدول قرار دارد و این بازی نیز یکی از بازی های حساس و مهم ما می باشد که حکم فینال برایمان دارد. تمرینات را تا روز بازی انجام خواهیم داد تا بازیکنان با هماهنگی و آمادگی در مقابل این تیم حاضر باشند.

خطیبی تصریح کرد: امیدوارم هواداران و فوتبال دوستان استان که همیشه من و تیم ماشین سازی را مورد حمایت خود قرار داده اند، در این بازی نیز حضور داشته و با تشویق های خود روحیه مضاعفی به بازیکنان بدهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :