مهاجم جدید سرخپوشان تراکتورسازی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در دو دیدار آینده تیمش حضور داشته باشد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: فرزاد حاتمی که نیمه دوم دیدار روز جمعه تیمش برابر راه‌آهن مصدوم شد و از دقیقه ۶۸ جای خود را به سینا عشوری داد بعد از معاینات پزشکی مشخص شد همسترینگ کشیدگی شدیدی پیدا کرده و نمی‌تواند تراکتورسازی را در دو هفته آینده همراهی کند.

حاتمی که از دردانه های امیرقلعه نوعی می باشد، در اکثر تیم های وی حضور داشته و معلوم نیست چه عاملی پشت پرده این حضور وفادارانه می باشد. درخشان ترین دوران بازی فرزاد حاتمی به حضور قبلی اش در تراکتورسازی باز می گردد که توانست در ۳۰ بازی ۹ گل به ثمر رساند.

البته با توجه به این نکته که در سال های گذشته معمولا مهاجمان تراکتورسازی عنوان آقای گلی را به دست می آورند و درخشان ترین دوران خود را سپری می کنند، نمی توان ۹ گل زده را آمار خوبی برای این بازیکن دانست.

فرزاد حاتمی

از طرف دیگر حضور او در استقلال همراه با قلعه نوعی نیز همچون عملکردش در سایر تیم ها چندان مورد توجه نبود. مارکوپولوی فوتبال ایران بار دیگر نیز علی رغم عملکرد فوق العاده معمولی و حتی ضعیفش در ملوان، بار دیگر با حضور قلعه نوعی در تراکتور به این تیم پیوست و طبق پیش بینی ها تا بدین جای کار عملکردی فوق العاده معمولی و حتی ضعیف از خود به جا گذاشته است.

به این ترتیب، تا به این لحظه که بودن یا نبودن فرزاد حاتمی تفاوتی در حال تراکتورسازی ایجاد نکرده است ( البته در صورتی که از اشتباهات و موقعیت های صد درصدی که این بازیکن در بازی با راه آهن و قبل از آن از دست داد اغماض کنیم ) و دو هفته یا دو ماه مصدومیت، شاید تفاوت چندانی برای او و تیمش در امر نتیجه گیری نداشته باشد!


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :