به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند بعد از شکست ۲ بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: بازی بسیار خوبی بود و فکر می‌کنم مالکیت توپ و موقعیت ما بیشتر از استقلال بود، ۷-۸ موقعیت خوب گلزنی داشتیم و استقلال ۳-۴ موقعیت داشت.

سرمربی گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه مالک باشگاه و اعضای هیئت مدیره از او خواسته‌اند تیم وارد حاشیه نشود تأکید کرد: اگر دقت کرده باشید از زمانی که من سرمربی گسترش شده‌ام حتی یکبار اخراج نشده‌ام و تذکری هم نگرفته‌ام. وقتی جایی قانونمند عمل می‌کند ما هم باید قانونمند جلو برویم و مطمئنا اگر اتفاق رخ داده باشد که ما متضرر شده باشیم انتظارمان این است که با مسببان این اتفاق به صورت قانونی برخورد شود. در بازی با استقلال دیدید که بازیکنان گسترش فولاد اخطاری نگرفتند و خود هم تذکری نداشتم که این به سیاست‌های باشگاه باز می‌گردد. فیلم بازی را خواهیم دید و اگر به قطعیت برسیم ضرر کرده‌ایم از راه قانونی اقدام خواهیم کرد.

وی در مورد غیبت امین درویشی به دلیل مصدومیت گفت: عدم حضورش به ما لطمه زده است و باید فکری کنیم. موقعیت‌های زیادی در بازی های دیگر هم از دست دادیم و ما موقعیت‌های گلزنی خوبی به دست آوردیم. استقلال چشم به ضد حمله داشت و عقب بازی می‌کرد اما تیمی مثل گسترش مقابل استقلال اینگونه خوب بازی کرد ولی از بازیکنان خط حمله مان راضی نیستم.می‌توانستیم پیروز شویم. با پرمهره ترین تیم لیگ و صدرنشین لیگ بازی داشتیم و باید اشتباهات را در بازی‌های بعد جبران کنیم.

کمالوند ادامه داد: ستاره بازی امروز مهدی رحمتی بود و جدا از بی دقتی بازیکنان ما رحمتی چندتوپ استثنایی گرفت و اگر رحمتی درون دروازه استقلال نبود نتیجه دیگری رقم می‌خورد. داریوش شجاعیان به دلیل درگذشت پدرش چند روز با ما تمرین نکرده بود. افت بدنی‌اش به چشم می‌امد و وقتی بازیکنی مثل شهباززاده خوب گل می زند فرقش با بازیکنان ما مشخص می‌شود و اگر توپ‌هایی که نصیب مهاجمان ما شد نصیب مهاجمان استقلال می‌شد ۶-۷گل می زدند.

سرمربی گسترش در مورد استفاده نکردن از ضربات ایستگاهی گفت: در ضربات ایستگاهی باید بگویم میانگین قدی استقلال بالاتر از ما بود و بیشتر به دنبال این بودیم که از راه‌های دیگر گلزنی کنیم و در بازی‌های دیگر جبران خواهیم کرد.

سرمربی گسترش فولاد تبریز درمورد تعطیلی مسابقات گفت:یک مشکلی داریم که نمی‌خواستم الان به آن اشاره کنم زیرا باخته‌ایم و می‌گویند بهانه آورده‌اند. تیم ما در بهترین شرایط بود مسابقات تعطیل شد و با استقلال بازی کردیم و بعد با ذوب آهن در جام حذفی بازی می‌کنیم و دوباره مسابقات تعطیل می‌شود. فاصله مسابقات نه اینقدر فشرده نه انقدر فاصله دار! با این شیوه به مشکل می‌خوریم البته چاره‌ای هم نیست بازی‌های تیم ملی را داشتیم.

وی در مورد حضور کم تماشاگران در ورزشگاه گفت: تراکتورسازی همیشه ۸۰ هزار تماشاگر داشت و زمانی اگر  ۷۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می آمد می گفتیم تعداد تماشاگر کم شده است و اکنون  که ما میزبان بودیم  و با استقلال بازی داشتیم ۲ هزار نفر آمدند که بیشتر آنها حامی استقلال بودند. باید کاری کنیم که مردم به ورزشگاه بیایند البته من راهکار افزایش تماشاگران را می‌دانم و بعدا می‌گویم ولی به تراکتورسازی و هوادارانش هشدار می‌دهم اگر تراکتورسازی این روند را ادامه بدهد و تماشاگرانش به ورزشگاه نروند تراکتورسازی ضرر می‌کند و تراکتورسازی و گسترش فولاد نباید مثل راه آهن شوند.

وی تأکید کرد: اکنون می‌بینید که برخی تیم‌ها از استانی مانند فارس یا مازندران عطش حضور در لیگ برتر را دارند و از سوی هوادارانشان نیز حمایت می‌شوند. امیدوارم ما هم کاری کنیم که تا تبریز تیم‌های لیگ برتری موفق شوند و جایگاهشان را حفظ کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه استقلالی‌ها فشرده بازی می‌کردند و چشم به ضدحمله داشتند گفت: استقلال آنقدر فشرده بازی می‌کرد که راه‌های نفوذ را بسته بود. وقتی می‌بینید تیمی مثل گسترش در بازی مقابل یک تیم بزرگ تا این حد مالکیت توپ را در دست دارد، یعنی می‌تواند به پیروزی هم فکر کند اما متأسفانه بچه‌های ما خوب کار کردند در حالی که می‌توانستیم مقابل استقلال پیروز میدان باشیم. باز هم می‌گویم که استقلال تیم قدرتمندی بود آنها پرمهره‌ترین تیم لیگ هستند و در بالای جدول حضور دارند. با این حال بازی با استقلال برای ما تمام شد و خودمان را آماده می‌کنیم که در بازی بعدی موفق شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :