تونی اولیویرا از داوری بازی تیمش با صبای قم معترض بود اما این را به طور صریح در نشست خبری بعد از دیدار تیمش عنوان نکرد.

به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا پس از پیروزی تراکتورسازی مقابل صبا در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی سختی داشتیم. از قبل می‌دانستیم بازی دشواری مقابل صبا داریم. نیمه اول تراکتورسازی خوب بازی کرد و در نیمه دوم صبا بهتر بود اما توانستیم در اواخر بازی با نظم دادن به بازی حملات خود را بیشتر کنیم.

وی ادامه داد:یک پنالتی اخراج اتفاق افتاد.بعد یک پنالتی برای ما به وجود آمد و در ادامه یک بازیکن دیگر ما اخراج شد.با این وجود تیم ما توانست بازی را جمع کند.این کار با ضد حمله صورت گرفت.به همین دلیل تیم تراکتورسازی لیاقت برد را داشت.

وی در خصوص عملکرد تراکتور در دو نیمه از بازی اظهار داشت: بازی طبق انتظار ما سخت بود. مقابل تیمی رو به رو بودیم که بازی مستقیم انجام می داد که این کار ما را سخت کرده بود. نیمه اول خوب بود چون چند موقعیت جدی داشت اما نیمه دوم کنترل بازی در دست صبا بود. اواخر نیمه دوم هم ما سوار بازی بودیم. ما ۹ نفره بازی کردیم اما با این وجود توانستیم بازی را جمع کنیم و ضد حملاتی خوبی انجام دادیم. بازیکنان ما لیاقت این پیروزی را داشتند.

تونی 2

تونی درباره استفاده از طهماسبی در ترکیب اصلی اظهار داشت:من به خاطر اینکه به هر دو دروازه بان اعتماد کامل دارم.تصمیم گرفتم طهماسبی دروازه بان ما باشد.

سرمربی تراکتورسازی یادآور شد: ادینیو در تیم جدیدش چند گل زده است!؟ او نتوانسته موفق باشد در حالی که اینجا آقای گل بود. برخی بازیکنان از تیم رفته‌اند اما ما با قدرت به راه خود ادامه می‌دهیم با همین بازیکنان امیدوار هستم و امیدوار همین روند را ادامه بدهیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :