سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از تلاش شاگردانش برای کسب سه امتیاز در آخرین بازی سال خبر داد.
به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فراز کمالوند، امروز – چهارشنبه ۱۹ اسفند از ساعت ۱۳ – در نشست خبری قبل بازی مقابل نفت تهران با عرض تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام (ص)، سعادتمندی تمامی عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت را از درگاه خداوند متعال مسألت کرد.

کمالوند درخصوص بازی فردا مقابل نفت تهران، این دیدار را دشوار قلمداد کرد و افزود: حریف ما، تیم یکدست و هماهنگی است و به هر صورت یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود.

وی با بیان اینکه به جایگاه نفت در جدول لیگ توجهی ندارد، اظهار داشت: فردا همه توان مان را برای کسب سه امتیاز در آخرین دیدار سال ۹۴ به کار خواهیم گرفت و امیدوارم که برنده بازی، لایق امتیاز به دست آمده باشد.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش، گفت: همانگونه که پیش از این نیز گفته شده، هدفگذاری باشگاه کسب رتیه تک رقمی بوده و بحمداله با عملکرد تیم در نیم فصل دوم، روند رو به رشدی را طی کرده ایم و با تداوم این روند امیدوار به کسب سهیمه آسیایی هستیم.

گفتنی ست، دیدار تیم های نفت تهران و گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر، فردا – پنج شنبه ۲۰ اسفند- از ساعت ۱۶ در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :