مجتبی ساعی گزارشگر محبوب بازی تراکتور و پرسپولیس در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پیامی صادر کرد.

به گزارش تبریزمن، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام صادق (ع):

یکی از نشانه‌های شریک شیطان که تردیدی در آن نیست،‌ این است که شخص دشنامگوی باشد و باکی نداشته باشد که چه گوید و چه شنود.

لازم می‌دانم در برابر فحاشی‌های چند روز اخیر نکاتی متذکر شوم؛

یاوه‌گویان بددهان عقده‌های روحی و کمبود‌های درونی خود را با کلماتی که بوی متعفن تفکرشان را به همراه داشت با فحش به رخ کشیدند آن هم به خاطر به کار بردن واژه «امنیت و آرامش» در دیداری که نارنجکی پرتاب نشد.

و خبر نداشتند که جمعی از هواداران محترم خود پرسپولیس نیز در ورزشگاه حضور دارند واگر آرامشی باشد ایشان نیز سهیم هستند و اگر وجود ندارد آنها هم نقشی در آن دارند.

بنده به عنوان گزارشگر آن بازی شاهد پرتاب بطری از سمت عده‌ای بودم که شاید به ازای هر نفر پرتابگر بطری چندین نفر مانع او می‌شدند و همچین ناسزاهایی که در قبال صادر شدن آن خیل عظیمی از هواداران مانع این بی‌اخلاقی‌ها می‌شدند.

آنهایی که ناسزاگویی عده‌ای که متاسفانه نزدیک میکروفن بودند را بهانه‌ای بر نقض امنیت بازی می‌دانند و فحش می‌دهند باید توجه داشته باشند که این حق را ندارند چون خود در این پیج مرتکب بدتر و رکیک تر از آن شده اند! پس فحش دادن از نظر آنها امری عادی است! اگر فحش بد است چرا خود دست به این کار زده‌اید؟

آنچه که با عنوان کلیت ماجرا مبنی بر جو آرام حاکم بر استادیوم عرض کردم ارزیابی کلی بنده از آن دیدار بود که می‌تواند نظرات مخالف و محترمی به همراه داشته باشد اما فحش و ناسزاگویی به هیچ عنوان مورد قبول وجدان‌های آگاه و پاک قرار نمی‌گیرد حتی در قبال نظر شاید اشتباه من درباره کل بازی نه جزییاتش.

می‌توان درون گلستانی به دنبال خارها بود و آنها را به رخ کشید اما آیا این عمل نشانی از جهل نیست؟

عده‌ای خبری مبنی بر اصابت سنگ به سر دروازه‌بان محترم پرسپولیس نیز نشر دادند که بنده ناظر و شاهد آن نبودم و اظهار نظر نمی‌کنم اما یکی از سنگ‌ها هم انگار به سر یکی از حاضران برخورد کرد و تصاویری با سر و دستی بانداژ شده و فردای آن روز بدون آن سر و وضع منتشر شد که بنده با توجه به التیام زخم آن جناب خوشحال شدم و حتما نوع پماد مصرفیشان را جویا خواهم شد!!!!

به هر حال بی‌هنران که اثبات وجودشان را در فحش دادن می‌دانند بی‌کمالاتی خود را اثبات کردند.

بی‌کمالاتی‌های انسان از سخن پیدا شود

پسته بی‌مغز چون لب وا کند رسوا شود

آنها به زودی مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

سپاس ویژه دارم از همشهریان و دوستانم که بنده رو مورد تفقد قرار دادند و عده‌ای از طرفداران پرسپولیس که در برابر بی‌مهری هرزه‌زبان‌ها اظهار ناراحتی کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :