امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از مسابقه تیمش مقابل برق نوین شیراز اظهار داشت: تسلیت به مناسبت اربعین حسینی درباره بازی باید بگویم طبیعی است دو سه تا بازیکن مصدوم داشتیم و بازیکن تیم ملی داشتیم. نیمه اول خوب نبودیم. تا قبل از گل خوب بودیم اما بعد از گل افت کردیم.

به گزارش تبریزمن،‌ وی ادامه داد: هنوز تراکتوری که مدنظرمان هست نشده ایم. تعطیلات و بازیکنان مصدوم عامل این هستند. امیدوارم در این ۵ هفته به روندی که مدنظرمان است برسیم و تراکتورگونه فوتبال بازی کنیم. ضمنا باید از تیم آقای وحید رضایی تعریف کنم. هم خودش پسر خوبی است و هم مربی خوبی است و تیم تاکتیکی داشت. آنها خوب دویدند شاید به خاطر انگیزه و جوانی شان بود.

قلعه نویی درباره اینکه نگاه تراکتورسازی به جام حذفی و لیگ برتر چگونه است بیان داشت:ما از اول گفتیم که همان نگاهی که در لیگ برتر داریم به جام حذفی داریم. ما با  همه بازیکنان مان در این جام حضور پیدا کردیم. سه بازی مانده تا قهرمانی و  این نگاه را خواهیم داشت. شرایط ما بازی به بازی بهتر خواهد شدو امیدوارم چمن یادگار امام آماده شود آن ورزشگاه به تراکتورسازی ابهت می دهد. انشاالله مثل داستان ۳۰۹۰ نباشد تازه ما شنیدیم آماری که داده اند ۳۰۰۰۰ نفر نبوده و ۱۲هزار نفر بوده ما نباید مقابل رقبای مان تحقیر شویم. پرسپولیس ۴۰۰هزار عضو داشته و ما ۱۲هزار.امیدوارم در ورزشگاه یادگار امام این گونه نباشد تماشاگران هم حاضر شوند. ۸۰درصد از درآمد ۳۰۹۰ به باشگاه می رسد. شاید عده ای نمی خواهند شرکت کنند و می گویند این موضوع مساله دارد. واقعا جای تاسف دارد که تراکتورسازی ۱۲هزار نفر عضو سامانه ۳۰۹۰ داشته باشد. امیدوارم مثل سالی شود که ما بودیم و تراکتور جمعیت ۳۰، ۴۰هزار نفری داشت.

وی خاطرنشان کرد: قرار بود به ما هتل ندهند و مشکلات مالی داریم. احتمال دارد ۶ امتیاز از ما کسر شود.ما می گوییم تبریز شهر اولین هاست که واقعا هم هست اما مردم بیایند کمک کنند. بچه های تیم از این مسایل ناراحت هستند. بچه ها می گویند کاش ما در بحث سامانه ۳۰۹۰ حاضر نمی شدیم تا برابر رقبای مان تحقیر نشویم تازه از آمار ۱۲هزار نفر عضو ۳۰۹۰ فقط ۷ هزار نفر دائمی هستند.

قلعه نویی درباره حضور تراکتورسازی در ورزشگاه یادگر بیان داشت: اگر اجازه بدهند می رویم و ورزشگاه یادگار امام را می بینیم البته شاید اجازه ندهند که برویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :