بازیکن تراکتورسازی گفت: متأسفانه من در تمرینات به دلیل مصدومیت از ناحیه پا حدود یک ماه از تیم دور خواهم بود و از این مسئله بسیار ناراحت هستم ولی بازیکنانی هستند که به‌خوبی می‌توانند جایگزین من باشند.

به گزارش تبریزمن، شجاع خلیل زاده بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد آخرین وضعیت تیم در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت:تیم در شرایط خوبی است و همه بازیکنان آماده بازی روز جمعه هستند تا بتوانیم با نمایش یک بازی خوب سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی افزود: با تمریناتی که در طول هفته داشتیم مشکل خاصی برای بازی با پدیده نداریم و بیشتر بازیکنان ازلحاظ فنی و
آمادگی در شرایط خوبی هستند و در مقابل پدیده به دنبال کسب سه امتیاز بازی خواهیم بود.

بازیکن تراکتورسازی گفت: پدیده از تیم‌های خوب لیگ است و بازی سختی را در پیش داریم ولی ما تمام سعی خود را خواهیم کرد تا دست‌پر به تبریز برگردیم و بتوانیم در اولین بازی بیرون از تبریز نتیجه خوبی را کسب کنیم.

وی در مورد وضعیت مصدومیت خود گفت: متأسفانه من در تمرینات به دلیل مصدومیت از ناحیه پا حدود یک ماه از تیم دور خواهم بود و از این مسئله بسیار ناراحت هستم ولی بازیکنانی هستند که به‌خوبی می‌توانند جایگزین من باشند و تیم در این مدت مشکل خاصی را نخواهد داشت.

خلیل زاده گفت: با نظر پزشک تیم تا به جمع دیگر بازیکنان برگردم حدود یک ماهی زمان لازم خواهم داشت ولی من تمام سعی خود را خواهم کرد تا هر چه زودتر به تمرینات برگردم و به تیم تراکتورسازی کمک کنم.

وی افزود: امیدوارم مقابل پدیده با ارائه یک بازی خوب و تماشاگرپسند یک برد خوب را به دست آوریم و نتیجه بازی قبلی خود را جبران کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :