رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با تاکید بر همراهی فرمانداران و بخشداران در اجرای سالم انتخابات گفت: به مردم قول می دهیم در کمال بی طرفی انتخاباتی سالم و پرشور برگزار کنیم.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری روز دوشنبه در چهارمین جلسه ستاد انتخابات استان، اظهار کرد: به دنبال انتخاباتی پرشور و گسترده هستیم تا خواسته رهبر معظم انقلاب مبنی بر همدلی و همزبانی متجلی شود.

وی خاطرنشان کرد: ما به عنوان مجریان انتخابات هرچه بتوانیم شفافیت و سالم بودن انتخابات را به مردم نشان دهیم به طور قطع به همان قدر میزان مشارکت مردم نیز افزایش می یابد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی فعالیت های کمیته آموزش ستاد انتخابات و طرح های ارایه شده را مطلوب و مفید ارزیابی کرد و گفت: بحث آموزش مقطعی نبوده، بلکه باید تا روز انتخابات مجریان انتخابات اعم از فرمانداران و بخشداران به طور مدام آموزش ببینند.

وی با تاکید بر برگزاری انتخاباتی رقابتی و بدون تنش، افزود: باید همه گروه های سیاسی با سلایق و گرایش های مختلف بتوانند رقابتی سالم و برابر داشته باشند.
شبستری همچنین عدم آنتن دهی تلفن های همراه و اینترنت در بعضی از نقاط روستایی استان که انتخابات در آنها برگزار می شود، بر اتصال همه فرمانداری های استان به شبکه فیبر نوری تا زمان برگزاری انتخابات تاکید کرد.

رییس کمیته آموزش ستاد انتخابات آذربایجان شرقی هم در این جلسه با ارایه گزارشی از برنامه های این کمیته، از برگزاری همایش آموزشی با حضور استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل در تبریز خبر داد و گفت: ۲۲ و ۲۳ مهر ماه با حضور فرمانداران و بخشداران این همایش برگزار می شود.

صابر تقویمی افزود: برای هر چهار شهرستان یک مربی آموزش انتخابات و یک مربی فناوری تربیت می شود تا مباحث مربوط به انتخابات را به مجریان انتخابات در شهرستان ها آموزش دهند.

به نقل از ایرنا، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بطور همزمان هفتم اسفند سالجاری برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :