سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: در تعطیلات نیم فصل با انجام تمرینات تاکتیکی و فنی جدید و فشرده ، به رفع نقاط ضعف تیم و در کنار آن تقویت سازمان تیمی خود خواهیم بود.

به گزارش تبریزمن، علی افضل با اعلام این مطلب افزود: برای نتیجه گیری مطلوب تر در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر ، ناگزیر از ایجاد تغییرات ساختاری در سازمان تیمی خود هستیم و در این میان ترمیم و تقویت ساختار دقاعی تیم یکی از اولویت های اصلی ما در تعطیلات محدود نیم فصل خواهد بود.

افضل افزود: متأسفانه در نیم فصل اول اگرچه تیم ما یکی از تهاجمی ترین تیم های لیگ بود و سومین خط حمله خطرناک لیگ را با ۵۲ گل زده در اختیار داریم با این حال تعداد گل های خورده ما نیز بالاست و این برای تیمی که در کورس قهرمانی قرار دارد و مدعی قهرمانی است چندان مطلوب نیست.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در ادامه تصریح کرد: بی تردید ترمیم و تقویت دفاع تیمی و ساختار دفاعی مس اولویت اصلی ماست و برای رسیدن به این هدف اقدام به آنالیز عملکرد دفاعی تیم و عناصر دفاعی تیم در بازی های نیم فصل کرده ایم تا با رفع نقاط ضعف و آسیب پذیر ، عملکردمان در این خط رذا بهبود بخشیم ضمن این که برنامه ریزی خوبی نیز برای ساختار تهاجمی و حمله ای تیم داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :