خبرخوان
افشین دبیری؛

به دنبال پنجمین برد پیاپی هستیم/ فردوسی را دست کم نمی‌گیریم

مالک باشگاه دبیری تبریز گفت: تمام تلاشمان را برای کسب سه امتیاز می کنیم چراکه به دنبال پنجمین برد پیاپی دبیری در لیگ هستیم.

به گزارش تبریزمن، افشین دبیری درباره بازی فردوسی مشهد اظهار داشت: تیم ما در چند بازی گذشته بازی‌های خوبی را از خود به نمایش گذاشته که همه آن را مرهون تلاش‌های بی‌وقفه کادر فنی و خواست بازیکنان خود می‌دانم که مجموعه دبیری را تبدیل به یکی از کم نظیرترین ترکیب‌های سالهای اخیر خود کرده است.

وی با اشاره به بازی با شهروند ساری متذکر شد: برابر تیم ریشه‌دار ساروی‌ها تیم ما موقعیت‌های زیادی را از کف داد و توپی برخلاف جریان بازی وارد گل ما شد که با خودم گفتم شاید امروز از آن روزهای بدشانسی ما در کسب نتیجه باشد.

دبیری افزود: اما تیم در ادامه دست از تلاش برنداشت و توانست بازی را برگرداند و سه امتیازی را بگیرد که در روز تساوی دو بالانشین جدول خیلی به دردمان خورد تا به صدر نزدیک و نزدیک‌تر شویم.

مالک باشگاه دبیری‌تبریز به بازی با فردوسی اشاره کرده و گفت: چهار برد پیاپی و ارزشمند را کسب کرده‌ایم و می‌رویم تا انشاالله در بازی با مشهد هم سه امتیاز را بگیریم. اما این به این معنی نیست که فردوسی را دست کم بگیریم چون آنها همیشه در مواجه با تیم‌های بالای جدول سرسختانه فوتسال بازی کرده‌اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :