به گزارش تبریزمن، محمدرضا اخباری در مورد شرایط تراکتورسازی گفت: چون فاصله بازی فولاد تا سایپا کم بود، بچه‌هایی که در آن دیدار فیکس بازی کرده بودند ریکاوری کردند و زیاد فشاری رویشان نبود تا برای این بازی سرحال باشند.

وقتی از این بازیکن سوال شد با توجه به اینکه سایپا تیم سابقش بوده حس خاصی به این بازی دارد یا خیر پاسخ داد: نه اصلا حس خاصی ندارم و بازی کردن جلوی این تیم برایمان همانند همه بازی هاست. تمام تمرکزم را می‌ گذارم تا خوب بازی کنم. پیش از فصل در بازی دوستانه یک بار و نصفی مقابل این تیم بازی کردم. یعنی درست در همان بازی ای که باد و توفان شدیدی آمد و آن دیدار نصفه و نیمه ماند و در نهایت با نتیجه صفر ـ صفر تمام شد.

دروازه‌بان سرخپوشان تبریزی با اشاره به این که قبل از بازی به سمت نیمکت سایپا می‌ رود در این‌باره می‌ گوید: صددرصد برای خوش و بش کردن با بازیکنان و مربیان سمت نیمکت سایپا خواهم رفت.

این بازیکن در مورد اینکه هدفشان پیروزی در این بازی است گفت: ما فولاد را برده‌ایم و باید سایپا را نیز شکست دهیم. امیدوارم که این اتفاق بیافتد.

اخباری که در رقابت های غرب آسیا به خوبی از دروازه تیم‌ملی امید حفاظت کرد و موفق به کسب دو کلین شیت شد، در این مورد ادامه داد: خدا را شکر تیمی کاملا منظم و خوب داشتیم همه بچه‌هایمان از لحاظ اخلاقی خوبند. کادرفنی نیز همین طور سطح مسابقات بسیار بالا بود و تیم های قدری در این رقابت ها شرکت می‌کردند. برای من خیلی عجیب است که برخی می‌ گویند حریفان ما ضعیف بودند. این حریفان همان تیم هایی هستند که در این چند ساله مانع از صعود ما به المپیک شده اند. اصلا قبول ندارم که حریفان مان را به ضعیف بودن محکوم می‌ کنند.

این بازیکن در مورد عدم پخش مستقیم بازی های تیم‌ملی گفت: به هر حال این تیم المپیک مملکت ماست و باید به آن بها می‌ دادم. به کمک رسانه ها و صداوسیما است که تیم‌ملی می‌ تواند بعد از ۴۰ سال طلسم را بشکند و صعود کند.

وی استعفای خاکپور و احتمال برگشت او نظرش را اینگونه بیان کرد: من در جریان کار نبودم و وقتی به فرودگاه رسیدیم آقای خاکپور این موضوع را مطرح کرد و از آنجا که ما رابطه بسیار خوبی با او داریم واقعا ناراحت شدیم و این موضوع را به فال نیک می‌ گیریم و امیدواریم با کمک ایشان طلسم ۴۰ ساله نرفتن به المپیک را بشکنیم.

اخباری در پایان افزود: امروز از داشتن تماشاگرانمان در دیدار خانگی با سایپا محروم هستیم. اما مطمئنیم دعای خیرشان پشت سرمان است. امیدواریم که بتوانیم جواب محبت‌هایشان را بدهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :