به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا بعد از شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در  هفته هفتم لیگ برتر، گفت: بازی که انجام دادیم نشان دادیم که تراکتورسازی می‌تواند موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کند. تیم حریف سعی کرد بیشتر از بازی مستقیم استفاده کند. آنها از موقعیت‌ خود بهترین بهره را ببرند. در هر دو نیمه موقعیت‌هایی داشتیم اما باز هم مشکل گلزنی در تیم وجود دارد.

تونی در مورد شیوه بازی تراکتور در این دیدار افزود:” ما روی سانتر از جناحین برنامه ویژه ای داشتیم و تمرینات خوبی را در طول هفته در این مورد انجام داده بودیم اما بازیکنان امروز نتوانستند توپ های خوبی را روی دروازه پرسپولیس ارسال کنند، همین مسئله باعث شد نتوانیم از این راه موقعیتی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنیم.”

سرمربی تراکتورسازی در مورد اعتراش شاهین ثاقبی به تعویض خود خاطرنشان کرد: همه ما جوان بودیم و این حالات را داشتیم. ۴۰ سال پیش در همین سن بودم. نمی‌توانیم از این رفتار بگذریم. مشخص است که ثاقبی دیگر این رفتار را تکرار نخواهد کرد. اول این که با این کار به خودش، دوستش و هواداران و باشگاه کرد. با این رفتار نمی‌توانیم او را بکشیم. این کار باعث شد که دیگر بازیکنان جوان درس عبرت بگیرند.

اولیویرا در مورد عدم گلزنی تیمش، خاطرنشان کرد: با مهرداد بایرامی صحبت کردم و به او گفتم در ۳ بازی اخری که انجام دادی تا حد توان برای عمل به تکالیف خود عمل کردی اما برای ضربات آخر باید تلاش بیشتری انجام دهی. نگران این هستم که در باز‌ی‌های آینده نتوانیم موقعیت گلزنی ایجاد کنیم! فکر می‌کنم به غیر از تمرین کردن راه حل دیگیری نداریم.

سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به اضافه شدن ۲ دستیار ایرانی به کادر فنی تیمش، اظهار داشت: در هفته‌های گذشته به من گفتند هیئت مدیره قرار است۲ دستیار به تیم اضافه کند اما این در حالی بود که من در همان ابتدای فصل درخواست حضور علیرضا پژمان و قادر رحیم‌زاده را داده بودم اما این درخواست وقتی اجرا شد که من نامه‌نگاری کردم.

اولیویرا درباره عملکرد داور مسابقه خاطرنشان کرد: من به ایران نیامده‌ام که درباره داوری صحبت کنم اما نمی‌توانم دهانم را ببندم، همه شما تاریخچه عملکرد این داور در بازی تراکتور و استقلال را می‌دانید.

وی افزود: در صحنه‌ای داور باید به بازیکن پرسپولیس کارت قرمز می‌داد در حالی که به نظر می‌رسد کارت قرمز به تراکتورسازی خیلی راحت است، البته نمی‌خواهم بگویم مقصر این شکست داور است ولی او از همان دقیقه اول تا پایان علیه ما سوت زد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تأکید کرد: همانطور که گفتم دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم اما همه شما می‌دانید که چه اتفاقی افتاده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :