به گزارش تبریزمن،پرویز هادی و کمیل قاسمی جهت تعیین ملی پوش سنگین وزن کشتی آزاد برای حضور در بازی‌های المپیک ریو در مسابقه انتخابی به مصاف هم رفتند که در پایان قاسمی با نتیجه دو بر یک از سد هادی گذشت و المپیکی شد.

در این رقابت که با شرط ۲ برد از ۳ مسابقه برگزار شد، هادی در مسابقه اول با نتیجه ۷ بر ۳ به پیروزی رسید اما این قاسمی بود که در مبارزه دوم و سوم به ترتیب با نتایج دو بر دو (کسب امتیاز آخر) و ۲ بر یک به پیروزی رسیده و به عنوان ملی پوش این وزن برای حضور در المپیک انتخاب شد.

اما آنچکه باعث ناراحتی شدید پرویز هادی و ورزش دوستان آذربایجان شده است، این باخت نیست بلکه بازی های ناجوانمردانه ای است که با پهلوان کشورمان انجام شد.

پرویز هادی همچنین توانست در تورنمنت «استفان سرکسیان» ارمنستان، که بنا به تصمیم کمیته فنی حکم انتخابی المپیک را داشت قهرمان شود، اما فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران و رأس آن رسول خادم با برنامه ریزی سعی بر حذف این پهلوان نامی کشور داشتند، حکم به برگزاری انتخابی بین پرویز هادی و کمیل قاسمی؛ بعد از ۱۵ روز را دادند.

این مسابقه برخلاف اعلام مسئولین فدراسیون، ۷ روز بعد از مسابقات ارمنستان برگزار شد و حتی ساعت برگزاری را هم به ضرر هادی تغییر دادند.

همچنین یکی از سایت های تخصصی کشتی نظرسنجی با عنوان ” به نظر شما کدام یک لایق دوبنده تیم ملی هستند ؟ ” در خروجی خود قرار داده است که پرویز هادی با نظر مخاطبان لایق دو بنده تیم ملی انتخاب شده است.

123ضصثض

حال پایگاه خبری تبریزمن، می خواهد از مخاطبان خود بپرسد که به نظر شما کدام یک لایق دوبنده تیم ملی است؟ پرویز یا کمیل؟

نظرات خود را برایمان ارسال کنید…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :