به گزارش تبریزمن، حبیب مقصودی، مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز، کمتر از ۳ ساعت مانده به شروع بازی تراکتور – نفت در گفتگوی کوتاه با خبرنگار تبریزمن در خصوص آخرین شرایط ورزشگاه برای بازی امروز اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش تمامی همکاران مجموعه یادگار امام و همچنین با حمایت های دیگر سازمان ها و ارگان ها، توانسته ایم ورزشگاه را برای ارائه خدمات به هواداران عزیز و پرشور تراکتورسازی آماده کنیم.

وی در خصوص صندلی های شکسته ورزشگاه گفت: در بازی نفت تهران تعدادی از هوادار نما ها صندلی های استادیوم را شکستند، و با توجه به اینکه خریداری صندلی زمان بر بوده، و باید به کمیسیون رفته و بودجه اختصاص داده شود، به همین منظور تنها مشکلی که خواهیم داشت، خالی بودن جای صندلی های شکسته است. البته تا حدودی سعی کرده ایم سکو ها را تمیز کنیم تا هواداران بتوانند به راحتی نشسته و بازی را تماشا کنند.

مقصودی افزود: امیدوارم هواداران با دیدن چنین صحنه هایی، از ورزشگاهی که متعلق به آنها است مراقبت کنند و دیگر شاهد شکسته شدن صندلی های بی گناه این مجموعه نشویم. چرا که با هزینه هایی که به خرید صندلی صرف می شود می توانیم کارهای دیگری انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه تدابیری اندیشیده شده است تا برق ورزشگاه همانند بازی دیروز بین تیم های سایپا و گسترش فولاد نرود توضیح داد: از نیمه دوم مسابقه نورافکن های استادیوم روشن خواهد شد. قطعا تمام تدابیر برای جلوگیری از رفتن برق اندیشیده شده است و با توجه به اینکه ژنراتور ها آماده می باشد و برق استادیوم از دو منطقه امامیه و طالقانی تأمین می شود، می توان گفت که به هیچ عنوان قطعی برق نخواهیم داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :