هافبک دفاعی سرخپوشان تبریز فردا و در هفته دهم مقابل تیم سابقش ذوب‌آهن قرار می‌گیرد.

به گزارش تبریزمن، سینا عشوری که به دلیل حضور طولانی مدتش در ذوب‌آهن خاطرات زیادی از این تیم دارد امروز برای اولین‌بار و با پیراهن تراکتورسازی رو در روی این تیم به میدان می‌رود.

به پوشیدن پیراهن تراکتور افتخار می‌کنم

بازی مقابل ذوب‌آهن برایم حساس نیست اما یادآور خاطرات زیادی است. در حال حاضر بازیکن تراکتورسازی هستم و به این تیم تعهد دارم و با تمام غیرتم برایش بازی می‌کنم و افتخار می‌ کنم پیراهن تراکتورسازی را می‌پوشم. برای اولین بار است که می‌خواهم مقابل ذوب‌آهن به میدان بروم.

باید باهوش باشیم تا ذوب‌آهن را ببریم

در بازی با فولاد و سایپا از لحاظ فنی خیلی خوب بودیم و به حقمان رسیدیم. امیدوارم به روند رو به رشدمان در بازی با ذوب‌آهن هم ادامه دهیم. این تیم علمی فوتبال بازی می‌کند و باید خیلی باهوش باشیم که بتوانیم ذوب‌آهن را ببریم. من سابق کار با آقایحیی را دارم، او مربی باهوش و منطقی است برایش احترام قائلم. روزهای تلخ و شیرین زیادی با ذوب‌آهن داشته‌ام اما این‌بار مقابل دیدگان هواداران تراکتور که نعمتی برای ما هستند باید برابر ذوب‌آهن به میدان بروم.

بهترین و بدترین خاطره از ذوب‌آهن

بدترین خاطره‌ام از زمان حضور در ذوب‌آهن کسب عنوان نایب قهرمانی با این تیم در آسیاست. ما باید در فینال می‌بردیم و قهرمان آسیا می‌شدیم. درست است که نایب قهرمانی نیز افتخار بزرگی بود اما ای کاش قهرمان می‌شدیم. بهترین خاطره‌ام نیز قهرمانی با ذوب‌آهن در جام‌حذفی است.

الان دیگر حواسم را جمع کرده‌ام

قبول دارم زمانی که در ذوب‌آهن بازی می‌کردم، بازیکنی بودم که زیاد کارت می‌گرفتم. آن موقع جوان بودم و احساساتی عمل می‌کردم، خیلی از کارت‌ها را به این دلیل می‌گرفتم که به خاطر هم‌تیمی‌هایم عکس‌العمل نشان می‌ دادم ولی الان دیگر حواسم را جمع می‌کنم.

تا آخر فصل سرباز تراکتورسازان هستم

من تا آخر فصل سرباز تراکتورسازی هستم و اینجا می‌مانم. راجع به بقیه سربازان اطلاعات دقیقی ندارم ولی من تا آخر لیگ چهاردهم در خدمت تراکتورسازان هستم.

حدادی‌فر صمیمی‌ترین دوست من در ذوب‌آهن است

من از ۹ سالگی در تیم ذوب‌آهن بودم. در این تیم دوستان بسیار زیادی دارم اما صمیمی‌ترین دوستم در ذوب‌آهن قاسم حدادی‌فر است.

امیدوارم امروز یک روز خوب برای ما باشد

ذوب‌آهن بازیکنان تاثیرگذاری مثل رجب‌زاده، رضایی، تبریزی و حسن‌زاده‌ و غیره دارد، باید با برنامه‌ریزی خیلی خوب ۳ امتیاز را بگیریم. ان‎شاءالله امروز یک روز بسیار خوب برای تراکتورسازی و من باشد تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :