نماینده مجلس نهم معتقد است علیرغم وجود برخی نکات منفی در برجام، این موافقتنامه فرصتی برای طرفین مذاکره ایجاد کرده که فلش اتهام در صورت نقض آن صرفا به سمت ناقض خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، مسعود پزشکیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهارات تند ترامپ را به مثابه اظهارات دلواپسان در داخل کشور دانست و گفت: معمولا طیف تندرو در هر کشوری صرفا سعی دارد برای تخریب جریان های مقابل اظهاراتی داشته باشد که بعضا ممکن است با روح مسأله نیز کاری نداشته باشند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه برجام خالی از نکات منفی نیست، عنوان کرد: قطعا طرفین مذاکره کننده این توجه را دارند که برجام در شرایطی به تصویب رسیده که فرصتی در عالم سیاست و بین الملل ایجاد شده که طرفین می توانند از این فرصت استفاده کنند.

توقف اجرای برجام از سوی آمریکا به ضرر این کشور خواهد بود

وی افزود: همچنین باید دقت داشت نقض برجام یا توقف اجرای آن از سوی آمریکا صرفا به ضرر این کشور خواهد بود چرا که در نهایت ما شیوه تعامل و گفتگوی خود را در عرصه بین المللی نشان داده‌ایم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه تندروها در هیچ کشوری جایگاهی ندارند، اظهار داشت: امروز کشورها به دنبال آرامش هستند از این رو جریانی در کشورها پیروز می شود که خواستار صلح باشد که با این تفاسیر گفتمان ترامپ که بر اساس عقاید جمهوری خواهان و تنش زاست احتمال اندکی برای پیروزی دارد و در این بین دولتمردان ما باید توجه داشته باشند ما در درون کشور برجام را بر اساس عقلانیت طی کنیم تا بهانه دست کشورها ندهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :