به گزارش تبریزمن، لوسیانو ادینهوی ۳۳ ساله یک فصل فوق العاده را همراه با تراکتورسازی سپری کرد. این بازیکن بعد از کسب عنوان آقای گلی رقابت های لیگ برتر و کمک به تراکتورسازی برای حضور در جمع مدعیان قهرمانی، در نهایت در فصل نقل و انتقالات به تیم السیلیه قطر پیوست اما لحظات به یاد ماندنی که او برای هواداران تراکتورسازی خلق کرد، همیشه در یاد ها خواهد ماند.

هفته اول/ تراکتورسازی ۲ – ۱ فولاد خوزستان؛ اولین بازی؛ اولین گل

تراکتور فولاد

– لوسیانو ادینهو به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده تا برای اولین با در ترکیب تراکتورسازی حضور پیدا کند. اولین حضور او اما فوق العاده بوده و مصادف می شود با اولین گل این مهاجم فرصت طلب. او در دقیقه ۸۳ بازی نتیجه را ۲ بر یک به سود تراکتور می کند تا هفته اول به یاد ماندنی برای هواداران ایجاد شود.

هفته پنجم/ تراکتورسازی ۴ – ۲ صبای قم/ فرشته ای به نام لوسیانو؛ اولین دبل با لباس تراکتور

تراکتور صبا 1

تراکتور صبا

– تراکتورسازی در این دیدار موفق شد بازی باخته را با دوگلی به لوسیانو ادینهو به ثمر رساند، به برد تبدیل کرده و سه امتیاز ارزشمند دیگری به مجموع امتیازات خود اضافه کند. این اولین دبل لوسیانو برای تراکتورسازی بود که او را در کل ۴ گله کرد.

هفته هفتم/ پرسپولیس ۱ – ۳ تراکتورسازی، برد فوق العاده در استادیوم آزادی

تراکتور پرسپولیس

تراکتور پرسپولیس1

– گلی که ادینهو وارد دروازه پرسپولیس کرد، روند سرنوشت این باشگاه را عوض کرد و تراکتورسازی را به عنوان یک مدعی جدی قهرمانی به همه معرفی نمود. ادینهو اکنون خود را با گل های فوق العاده اش اصلی ترین مدعی آقای گلی رقابت ها کرده بود.

هفته چهاردهم/ ترکتورسازی ۲ – ۲ استقلال ؛ بازهم تیم های پایتخت، باز هم ادینهو

edinho-27913

تراکتور استقلال

– گل ادینهو در دقایق پایانی بازی همه را امیدوار کرده بود تا تراکتورسازی با گل مهاجم برزیلی خود یک سه امتیاز دیگر از تیم های پایتخت به دست آورد اما در نهایت بازی با گل ثانیه پایانی استقلال به تساوی کشیده شد.

هفته بیست و نهم/ استقلال ۱ – ۴ تراکتورسازی؛ تکمیل گلباران سرخابی های پایتخت

luciano-edinho-41266

– ادینهو بار دیگر دروازه استقلال را در تهران گشود و مقدمه ای برای گلباران این تیم نوشت. با این برد، تراکتورسازی به قهرمانی در لیگ برتر بسیار امیدوار شد.

هفته پایانی/ تراکتورسازی ۳ – ۳ نفت تهران؛ امید هایی که بر باد رفت

نفت

نفت 1

– گلی که ادینهو در این دیدار برای تراکتورسازی به ثمر رساند، امیدوار کننده ترین گل او برای هواداران بود. اما در نیمه دوم و در زمانی که قهرمانی در دسترس ترین هدف ممکن برای تراکتورسازی بود، امید ها از دست رفتند و جای خود را به اندوه دادند.

مرحله گروهی لیگ قهرمانان/ تراکتورسازی ۲ – ۲ الاهلی

edinho-39020

– گل هایی که ادینهو برای تراکتورسازی به ثمر رساند، محدود به رقابت های داخلی نبود و این بازیکن در آسیا نیز توانست دل هواداران تراکتورسازی را شاد کند.

اکنون دیگر ادینهو بازیکن السیلیه است و تنها کاری که می توان برای او انجام داد، آرزوی سپری کردن روزهای خوب در این باشگاه قطری می باشد. حال باید دید یونس حمزه تونسی که به عنوان جانشین مهاجم برزیلی محبوب پا به تراکتورسازی گذاشته است، چه عملکردی از خود به نمایش خواهد گذاشت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :